reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile pijecie wody ?

reklama
Wiesz ja mam ten sam problem,nigdy nie przepadalam za zwykła wodą,no chyba ze w upalny dzień ktoś zaproponował mi taką z lodem i cytryną. Jednak sama woda to najlepszy wybór i najzdrowszy,polecam z cytryna,szczególnie z rana :-) Oprócz tego uwielbiam herbatę i soki,szczególnie sok z burakow i jabłek jest rewelacyjny dla przyszlych mam. Pozdrawiam Cię cieplutko ;-)
 
Soki to mogłabym pić hektolitrami. Lubię z jabłek, ale w ciąży ciągle pije pomarańczowe ;) teraz kupiłam wodę i chodzę ciągle z butelką i staram się popijac co chwilę ;)
 
Wcześniej nie zwracałam na to uwagi,ale po Waszych postach także zaczęłam pić 2 litry dziennie,nie zawsze wychodzi,ale w sumie czuję się lepiej,mam wrażenie że mój organizm jest "lżejszy".
 
Ja też piję bardzo dużo wody, na pewno 1,5 litrową butlę, plus 1-2 lekkie herbaty, sok z sokowirówki. Teraz jest ciepło więc tych płynów potrzebujemy jeszcze więcej, a sama woda pomaga mi też na męczące mdłości. :)
 
Nigdy nie lubiłam zwykłą wodę wolałam sok bądź herbatę. Gdy tylko zaszłam w ciąży to mam ochotę tylko na wodę, nie mam ochoty na żadne inne napoje. Wody piję naprawdę dużo, na pewno ponad 3 litry dziennie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry