reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy zacząć kupować ubranka - przesądy!!!

Ja też nie wierzę w przesądy. Nie robię jeszcze wielkch zakupów, ale jak widzę cos czemu nie mogę się oprzeć to to kupuje (w ten sposób uzbieralam już 2 worku ciuchow.) Haha ;)
 
reklama
Bez sensu. Moja babcia w takie rzeczy wierzy [emoji23] Jutro zaczynam 9tc i za kazdym razem jak jestem w sklepie to spedzam sporo czasu przy dziale dzieciecym i juz bym chetnie wszystko do koszyka wkladala. Na razie jednak nic nie kupuje ale tylko dla tego,ze nie znam plci i za jakis czas przerowadzamy sie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie jestem absolutnie przesądna, staram się być realistką :cool2:

Jeszcze zanim byłam w ciąży i kupowałam dla przyjaciółki (świeżo upieczonej mamy) rzeczy brałam też dla siebie haha duże promocje były na chusteczki nawilżane, woreczki na pampersy itd. - takie pierdołki, coś, co w razie czego jeszcze sama użyję.
Teraz mamy może ze 2 body, bo nam się z mężem po prostu podobały. Nie znamy płci, więc kupujemy neutralne. Nie zamierzam jednak długo czekać z zakupami :rolleyes2: np. dzisiaj planuję zrobić porządki w szafie (póki mam siłę) i kupić pudełka, żeby z czasem wszystko mieć poukładane.
 
Do góry