reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kolejna ciaza po poronieniach na lekach... acard, fraxiparyna, encorton...

Witajcie moge dolaczyc? Ja jestem po poronieniu oraz teraz po in vitro.. biore aspiryn cardio oraz framigmin.. encortonu of poczatku nie biore bo pani doktor stwierdzila ze przy swiezynkach nie podaja tego leku..

Agawaaa witaj ;-)
 
reklama
Hejka
Dolaczam stracilam 3 ciaze ;(
Moja nadzieja jest aspiryna zastrzyki z heparyny i sterydy.... mam zespol antyfosfolipidowy...


Moj stary login to LENA2405.
Nie pamiętałam hasła
 
Ostatnia edycja:
Madzik a powiec mi jakie mialas p/c kardiolipidowe? Bo ja biore aspiryn cardio i mi spaly do ponizej 2..

Przykro mi ze stracilas 3 ciaze :-( tule...
 
Czesc dziewczyny... Tez jestem mama Aniołka... porod w 25 tygodniu ciąży... Biore teraz acard przed drugą ciążą, czekam na wyniki w kierunku trombofilii.... strach jest ogromny... Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za Was
 
Wiesz co ogólnie to jeszcze nie wiadomo. Robiłam posiew z kanału szyjki i przeciwciała antykardiolipidowe czy jak to tam sie nazywa i jest wszystko ok. Lekarz podejrzewa trombofilie czyli zakrzepice. Zrobiłam badanie i czekam na wyniki...2 miesiące...juz miesiąc minął, więc jeszcze tylko miesiac tego czekania....okropieństwo... Biore teraz acard sobie przed 2 ciążą, nie poddam się, postanowiłam walczyć o to szczęście...a z drugiej strony bardzo się boję, zeby tego nie przezywać 2 raz.. Miałam synka miesiąc czasu i musiałam się z nim pozegnać...Ciężki czas ale muszę dać rade, Wy też musice walczyć i trzymam mocno kciuki za Was.
 
Do góry