reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
I ja jestem za beta Tulipanku. Będziesz miała 100 % pewności.

Ja dzis przy okazji pobierania krwi tez skusilam sie dodatkowo na betę , niby ginekolog mowila żeby juz nie robic ale taka okazja ;-)
 
Dziewczyny a jak sobie radzicie z bólem brzucha? Lekarz powiedział, że mam zażywać nospe ale ona nigdy na mnie nie działała :/ Kilka ostatnich dni głównie leżałam więc było ok ale dzisiaj mamy gości więc od rana coś robie i brzuch ciągłe mnie boli :-(
 
U mnie z tym brzuchem bywa różnie, czasem mam taki ból @ że mam już dość. Ale większość czasu jest spokojnie. Na mnie też nospa nie działa niestety :-( chociaż w chwilach kryzysu po nią sięgam....

Martita - lekarz Ci już kazał zrobić jakieś badania?
 
Witam nowe koleżanki :-), gratulacje i napiszcie coś o sobie.

Ja byłam u lekarza wczoraj i zlecił mi już badania krwi i moczu. Ale usg nie było, powiedział, że za wcześnie i lepiej, żebym przyszła za tydzień. Więc czekam dalej. Przepisał mi jeszcze witaminy, ale waham się czy je wykupić, wydaje mi się trochę za wcześnie na branie witamin. A Wy bierzecie jakieś suplementy poza kwasem foliowym?

Lunka, u mnie brzuch nie boli aż tak mocno, żebym musiała coś brać, więc na razie na szczęście bez tabletek się udaje, potem zobaczymy.

Agga, ojej, ale wcześnie miałaś objawy, ale może tym razem nie będzie Cię aż tak długo trzymać.
 
Lekarz mi powiedział, że na razie mam zażywać jedynie folik - witaminy dopiero później. Ja mam pierwsze usg w środę :-D nie mogę się doczekać!
 
reklama
Stacy ja robiłam komplet badan przed ciaza, ale dostałam tez skierowanie na poniedziałkowej wizycie, toxo, cytomegalia, morfologia, mocz.

Lunka z tego co pamiętam to apap można brać przeciwbolowo, jezeli się mylę to mnie poprawcie.
 
Do góry