reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Mam nadzieje ze wszystkie bedziemy miec kwietnioweczki i za rok tez będziemy tak wspominać. Eh jak to jest ze patrzeć rok do przodu to jeszcze tyle czasu a spojrzeć rok w tył to tak szybko zlecialo :)
 
Ja jestem zbyt niecierpliwa, żeby tak długo czekać z testem ;-) więc naprawdę Was podziwiam.

mkr ja nie biorę jeszcze witamin, jedynie kwas foliowy. Na wizycie ginekolog powiedziała, że poczekamy do następnej i wtedy zapisz mi jakieś witaminy. W pierwszej ciąży brałam Elevit, ale to przez moje problemy z tarczycą.

Na dzisiejszej wizycie tak jak myślałam niczego konkretnego się nie dowiedziałam, ale dostałam skierowanie na usg i na badania z krwi.
 
Hejka ;)
Ja też biorę jedynie kwas foliowy, może sobie coś w międzyczasie kupię lub poczekam do wizyty w przyszłym tygodniu.
A lekarza- ja mieszkam w De więc tu kto jest ubezpieczony, temu ubezpieczalnia (jest ich kilka do wyboru) wszystko pokrywa.
 
K namówił mnie teraz na test. Negatywny. Nawet cień cienia nie ma :) ale taki popołudniowy w sumie nic nie znaczy.także poczekam do środy.
 
reklama
Nasz pierwsza ciąża nie była planowana, dowiedziałam się o niej dopiero w 6 albo 7 tygodniu. A teraz zupełnie inne emocje, wszystko wyczekane i przemyślane :-D
 
Do góry