reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leki ACARD, CLEXANE - która z mam zażywa?i czy są bezpieczne dla dziecka?

elusia84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Marzec 2011
Postów
912
Miasto
Katowice
witam Mamusie
wczoraj byłam u gin. Jestem w początkowej ciąży, wczoraj gin zalecił mi przyjmowanie ACARDu do 12 tyg, a potem zastrzyki Clexane.
W zeszłej ciąży brałam Fraxiparine do końca ciąży, ale Acardu nie.
Muszę je brać, gdyż mam parę żylaków na nogach.
Czy ma któraś z Was doświadczenie z tym i lekami?:tak:
 
reklama
Acardu nie brałam, ale Clexane brałam w ciąży(żylaczki zaczeły wychodzić) od połowy do rozwiązania oraz teraz w połogu jeszcze muszę brać 2 tygodnie:)
 
elusia, ja brałam całą ciążę clexane i acesan (odpowiednik acardu), nasza córcia jest piękna i zdrowa:) acesan odstawili mi po 36 tygodniu. powodzenia!
 
Witam, również biorę acard od początku ciąży i mam go brac, aż do końca. Ja z kolei miałam wcześniej 2 poronienia, stąd ten lek.
 
Ja od początku ciąży biorę acard i clexane ze względu na wcześniejsze poronienia. Jestem w 22 tygodniu ciąży i na razie jest wszytko dobrze :-)
 
Do góry