reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Oletka,

Ale to już tak jest :D ja teraz jakoś staram się nie roczytywac co ma być to.będzie. Zresztą przez zawirowania osobiste nie skupiam się tak bardzo na ciąży :) może to i lepiej?
 
Kami dziekiza ten bon przyda sie. :-)
Oletka spokojnie ja wole nie myslec bo mozna zwariowac oby bylo ok
Maz szuka drugiego samochodu bo przy dwojce musze jakos ogarnac przedszkole zakupy i takie tam a tygodniami bede sama.
Nie moge sie doczekac poniedzialku i tej wizyty
 
Hej Dziewczyny! Wczoraj robiłam bete i dziś odebrałam wyniki. Sama nie wiem co mam myśleć bo wynik wynosił 4,5 tyś i określone było na 7 tydzień, ale według moich obliczeń to powinien być 5 tydzień.
 
Zawsze mozesz sie mylic w obliczeniach.. Wysoka beta jest podobno tez w ciazy blizniaczej ale nie znam sie na tym i glowy uciac sobie nie dam ;) a kiedy mialas ostatnia @? Liczylas sobie tygodnie od pierwszego dnia cyklu czy ovu?
 
reklama
Do góry