reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Claudia,

No bo ja jestem październikowa. Można powiedzieć na przełomie tych dwóch miesięcy. Dobrze mnie wiec dziewczyny umieściły. Ale laski już tam piszą ze sobą długi czas część się do prenatalnych szykuje a ja ledwo co zaszłam wiec łatwiej mi dołączyć do listopadówek niż wbijać się tam w zgraną już grupę.

Letycja,

Gratuluję
 
Ostatnia edycja:
No ja mam niby ok 10 listopad ale na 100% bedzie cesark i to pwnie w 37 wiec moze byc i takze ja w pazdzierniku urodze
 
Claudia31 a dlaczego ty juz tak z gory zakladasz moze bedzie wszytsko dobrze i w terminie urodzisz;)

Ja jestem ciekawa jak bedzie u mnie moje pierwsze dziecko urodzilo sie 15 list, jaja by byly jakbym tak wycelowala w ten dam dzien;) a wszystko jest mozliwe;)
 
Claudia,

U mnie też będzie cesarka. Ale lekarz mi mówił, że teraz już nie umawiają na termin tylko czekają do rozpoczęcia akcji porodowej. Tak jest bezpieczniej dla dziecka. Wiec mam nadzieje, ze urodzenia w listopadzie. Mój Ł jest z listopada wiec miałby piękny prezent [emoji7]

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
Ja liczę na poród siłami natury:) Wcześniej mi to nieźle wychodziło. To będzie nasza trzecia pociecha, taka trochę niespodzianka:)

kamilove dzięki:)
 
Ja w pierwszej ciazy mialam ablacje lozyska krwotok wewnetrzny i pekniecie macicy. Po tamtym porodzie mowil mi ze w nastepnej ciazy bedzie trzeba byc czyjnym i bedzie trzeba uwazac zeby macica sie nie rozciagnela zbytnio. 3 lata temu jeszcze planowali cesarki nie wiem jak w tych czasach zobaczymy co powie
 
reklama
Witam z rana:)
Ja wczoraj byłam za namową mamy byłam u lekarza i tak jak myślałam nic mi nie powiedział, zbadał tylko i dał skierowanie na betę i następna wizyta za 2 tygodnie. Teraz muszę poszukać jakiegoś porządnego ginekologa bo ten który prowadził moją poprzednią ciąże już nie prowadzi praktyki a ten co byłam u niego wczoraj jest jakiś dziwny, nie pasuje mi wogóle. Już się zapisałam do innego lekarza na 10 marca- mam nadzieję że będzie widać serducho :-)
 
Do góry