reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

klara11.83

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Sierpień 2014
Postów
61
Witam wczoraj zrobiłam pierwszy test ciążowy wyszły dwie kreski. Dziś powtórzyłam też dwie kreski. Niby do spodziewanej miesiączki jeszcze 3 dni ale już jej nie dostane. Z obliczeń strony edziecko wychodzi że termin mam na 2 maja.
Zapraszam wszystkie przyszłe mamusie z terminem na maj 2015.
 
reklama
Hey Dziewczyny,
Ja zrobiłam test dzisiaj rano-2 kreski:)Jedna słabo widoczna, ale widoczna:)Powtórzę test za tydzień...(pewnie powtórzę wcześniej bo nie wytrzymam:). Z terminu OM wychodzi poród na 6 maja. Mam mnóstwo obaw jak to będzie....szczególnie jak poradzę sobie z dwójką. Mam córkę ma 15 miesięcy. Mam nadzieje, że znajdę tu mamusie o podobnej różnicy wieku miedzy szkrabami:)
 
Witajcie :) J właśnie też zatestowałam i pokazała mi się druga jasna kresesczka i też będę powtarzała za kilka dni, ale liczę że wszystko pójdzie w dobrym i tak wyczekiwanym kierunku.
Kalkulator pokazuje termin na 4 maj.
Miłego dnia :)
 
Witajcie dziewczyny miło że dołączyliście na wątek. Ja mam już syna Krzysia 9-cio letniego.

Helenka moja siostra ma dzieci z różnicą równo 17 miesięcy, na początku było trudno ale teraz dzieci mają 8 i 6,5 lat i dogadują się super.

Dziewczyny a kiedy zamierzacie iść do lekarza. Słyszałam od siostry ze trzeba teraz iść przed 10 tyg. Czy to prawda ?
Zamierzacie chodzić na NFZ czy prywatnie?
 
Ostatnia edycja:
ja zamierzam za 2 dni powtórzyć test i jak ściemnieje moja kreseczka to umówię się do lekarza tak ok 7 tygodnia. Chodzę prywatnie. Dla mnie te pierwsze wizyty są straszne bo mam złe wspomnienia - zawsze było nie najlepiej i szybko się kończyło, ale teraz musi być dobrze! Tak postanowiłam :) Ja mam 2,5 roczną córeczkę. A wy kiedy planujecie wizytę?
 
reklama
Do góry