reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Dziwne te suwaczki bo ja mam niby później termin niż ty a tygodniami dalej ... no może dlatego że ja mam cykle 35 dni :)
tak myślę to może ja za wcześnie chcę iść do tego lekarza... eh... ale chyba już nie będę przekładać, najwyżej każe mi przyjść znowu...
 
reklama
No mi wyszedł taki suwaczek. Ja dzwoniłam przed chwilą do gina i wizytę mam dopiero 12 września. Chciałam prędzej ale w recepcji mi powiedzieli że prędzej ni ma po co bo i tak na usg nie będzie nic widać. Tak wiec nic innego tylko czekać, byle szybko minął ten czas.
 
Ja planuje za tydzień powtórzyć i iść ok 8 tygodnia do lekarza. Będę chodzić prywatnie. Mam super lekarza, odbierał mój pierwszy poród. Umówię się na spokojnie jak na teście będzie ciemna kreska:)
Klara 11.83 dzięki za pocieszenie. To chyba ta burza hormonów powoduje we mnie dziwne obawy. Oby wszystko było z dzidzią dobrze to damy radę. W końcu kto ma dać radę jak nie my- mamuśki:) U mnie wyjdzie różnica 2 lata i 2 miesiące miedzy dzieciaczkami, więc myślę, że jakoś to ogarniemy:) Planując pierwszą ciąże chciałam mieć tylko jedno dzieciątko, ale jak widzę jak moja mała ciągnie do innych dzieciaków to nie miałam wątpliwości, że musi mieć rodzeństwo.
Fakt, że chciałam się jeszcze troszkę wstrzymać z ciążą(jak mała pójdzie do przedszkola), ale mój M naciskał, bo między nim a jego siostra są 2 lata różnicy i mają i mieli zawsze super kontakt.
Obawy są zawsze ale grunt to pozytywne myślenie. W dziesiejszych czasach nam kobietom ciężko jest wybrać odpowiedni moment na macierzyństwo(praca, kariera etc.)Ale po co to wszystko robić i dla kogo??Dzieci są najważniejsze:)I tylko one dają Maximum szczęścia..:)

 
Ostatnia edycja:
Witajcie :)
Co tam u Was? Macie już jakieś dolegliwości, czy czujecie się jakby nigdy nic?
Ja mam lekki ból podbrzusza i piersi bolą mnie po zewnętrznej stronie - jakby z każdym dniem trochę bardziej, ale poza tym to nic...
Miłego dnia :)
 
Witam dziewczynki:) dołączam do grupy:)

Klara a mi ginka kazala przyjsc ok 8 tyg - a najlepiej 22 wrzesnia i wtedy jak serduszko bedzie to potwierdzi mi na sto procent ciaze - wiec 8 tydz jest wg najlepszy... no chyba ze bedzie cos niepokojacego to przyjsc... np. plamienia.

Ja z objawow to mam bol piersi, sutkow, czasem swedzenie, nad ranem bol podbrzusza (w czwartek bolal mnie czesciej) a teraz czuje ze w ciagu dnia rzadziej daje o sobie znac (jak pobolewa to w strachu jestem czy wszystko ok, a jak nie pobolewa to znow w strachu czy dalej rosnie czy sie zatrzymalo...)

tez tak macie czy pobolewa was codziennie? bo ja mam wrazenie ze rzadziej ale bardziej nad ranem (ale nie codziennie) i wieczorem ...
 
Witaj AnnaMaria
Mnie tylko rano kuło w dole brzucha teraz już nie.
Dzisiaj się lenie praktycznie nic nie robię. Synek pojechał do kolegi wróci dopiero na kolacje, maż w pracy a ja leżę.
Dziewczyny pracujecie, kiedy macie zamiar powiadomnić pracodawce o ciąży. Ja pracuję w szkole i kiedy najlepiej powiedzieć. Chciałambym pracować do ferii wielkanocnych czyli do początku kwietnia.
 
reklama
Do góry