reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamuśki po "30"

Tak naprawdę czy to chłopiec na 100% to dowiemy się za 3 tygodnie dopiero Ale ja w to mocno wierze:-) choć wiem że mogę sopdziewac się dziewczynki:-D
 
reklama
witam
piękny dzień się dzisiaj zapowiada pomimo chłodu zimowego.
Molisek trzymam kciuki co by już chłopczyk został chłopczykiem.
Malgos oby dziewczynka była.
Olusia jak się czujesz?

miłego weekendu życzę
 
hej mamusie:*

u mnie po wizycie wszystko dobrze:) maluszek rośnie i w dniu wizyty miał 2 cm:)

Molisek trzymam kciuki za to aby okazało się, że pod sercem nosisz synka:*
 
małgoś cieszę się z udanej wizyty:) dziekuje za wszystkie trzymane kciuki za moje baby:) do wizyty mam jeszcze daleko bo 17.10 ale jutro zamierzam zarejstrować sie do innego gina bo przez obecnego za dużo mnie w przychodniach i szpitalu opierniczali,obyb się udało
 
Molisek na Twoim profilu wyczytalam że z Wrocławia jesteś :D
Ja też chociaż teraz w niemczech mieszkam.
Z jakiej dzielnicy jesteś??? Jeśli można wiedzieć :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
mój mąz jest krzyki-huby tam się wychował i też trochę tam mieszkaliśmy:)


no i moją wizytę trafił szlak 2 godz wisiałam na tel i usłyszałam na listopad brak miejsc wrrrrrrr
 
Do góry