reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamuśki po "30"

reklama
Cześć dziewczyny ! Pierwszy raz trafiłam na wątek w którym nie czuję się "inna"jestem przyszłą mamą po 30 stce .Jestem na forum na kafe ale dla mamusiek z kakretnym miesiącem porodu. Sa tam bardzo fajne babeczki ale wszystkie mlode co najmniej po dwadzieścia pare lat wiec ja to staruszka:-) Miło was tu poczytać i mam nadzieje ze pozwolicie sie przyłączyć. Mam juz 13 letnią córcie i teraz taka niespodziewajka :-) druga w drodze :-)
 
Witajcie, ja również się dołączę, bo u mnie w grupie miesiąca urodzenia trochę podobnie - większość młodszych. W marcu kończę 32 lata, a w sierpniu, jeżeli wszystko pójdzie dobrze, będę miała pierwsze dziecko. Tym bardziej czuję się czasem trochę inna, bo jak już któraś jest po 30tce, to zwykle nie jest to pierwsza ciąża i w związku z tym ma się trochę inne tematy. Dla mnie to będzie duża zmiana, bo w sumie dość późno poznałam mojego męża - 2 lata temu, więc raczej przyzwyczajona jestem do zupełnie innego życia. Nawet teraz za bardzo nie zmieniłam trybu życia, jestem aktywna, pracuję, ćwiczę na rowerze stacjonarnym (chociaż staram się nie przesadzać) i za bardzo nie odczuwam jeszcze objawów ciąży. Ciekawe, jak będzie dalej i co mnie czeka z nowym członkiem naszej rodziny.
 
Jinx ja z synkiem jak zaszlam w ciaze to mialam 32, jak urodzilam 33 lata. Teraz licze ze w sierpniu bede mama - wowczas bede miala 36 lat! Tez czasami czuje sie starsza. Znam osobe ktora w wieku 33 lat urodzila poerwsze dziecko a teraz ma ich 3! Wszystko kwestia nastawienia :-)
Ale fajnie ze mozemy sie wspierac
 
Malgos ale chociaż jakieś podejrzenia co do płci???
W którym tygodniu już jesteś???

nie wiem jaka płeć bo na ostatniej wizycie w 16tc maluszek był bardzo leniwy i nie chciał się obrócić a lekarz twierdzi, że jeśli nie jest pewien to nie mówi jaka płeć więc czekam do 8 stycznia na kolejną wizytę. Aktualnie jestem w 18tc a z usg 19.

Cześć dziewczyny ! Pierwszy raz trafiłam na wątek w którym nie czuję się "inna"jestem przyszłą mamą po 30 stce .Jestem na forum na kafe ale dla mamusiek z kakretnym miesiącem porodu. Sa tam bardzo fajne babeczki ale wszystkie mlode co najmniej po dwadzieścia pare lat wiec ja to staruszka:-) Miło was tu poczytać i mam nadzieje ze pozwolicie sie przyłączyć. Mam juz 13 letnią córcie i teraz taka niespodziewajka :-) druga w drodze :-)

witam;)

Witajcie, ja również się dołączę, bo u mnie w grupie miesiąca urodzenia trochę podobnie - większość młodszych. W marcu kończę 32 lata, a w sierpniu, jeżeli wszystko pójdzie dobrze, będę miała pierwsze dziecko. Tym bardziej czuję się czasem trochę inna, bo jak już któraś jest po 30tce, to zwykle nie jest to pierwsza ciąża i w związku z tym ma się trochę inne tematy. Dla mnie to będzie duża zmiana, bo w sumie dość późno poznałam mojego męża - 2 lata temu, więc raczej przyzwyczajona jestem do zupełnie innego życia. Nawet teraz za bardzo nie zmieniłam trybu życia, jestem aktywna, pracuję, ćwiczę na rowerze stacjonarnym (chociaż staram się nie przesadzać) i za bardzo nie odczuwam jeszcze objawów ciąży. Ciekawe, jak będzie dalej i co mnie czeka z nowym członkiem naszej rodziny.

i Ciebie witam;) jesteśmy rówieśniczkami..ja mam już 4 letniego synka a w maju będzie kolejny maluszek:) co do trybu życia to przed ciąża też byłam aktywna bo chodziłam na zumbę, biegałam i używałam orbitreka jednak na czas ciąży pozostałam tylko przy spacerach.

Jinx ja z synkiem jak zaszlam w ciaze to mialam 32, jak urodzilam 33 lata. Teraz licze ze w sierpniu bede mama - wowczas bede miala 36 lat! Tez czasami czuje sie starsza. Znam osobe ktora w wieku 33 lat urodzila poerwsze dziecko a teraz ma ich 3! Wszystko kwestia nastawienia :-)
Ale fajnie ze mozemy sie wspierac

Hej hej;) moja siostra mając 39 lat zaszła w ciąże (3 dziecko)..dziś ma 41 lat a synek w kwietniu będzie miał 3 i jest bardzo szczęśliwa.
 
To jeszcze spytam, jak to jest po urodzeniu? Na razie czuję, że mogę trochę na rowerku stacjonarnym poćwiczyć, ale oczywiście ostrożnie. Ciekawa jestem, czy będzie to w ogóle możliwe, żeby z maleństwem w przyczepce trochę jeździć. Tak jak sobie obiecywałam przed ciążą, przyczepka rowerowa, to będzie mój pierwszy zakup dla maluszka, albo prezent urodzinowy, który sobie zażyczę.
 
Hej.Oj jak dawno tu nie zaglądalam:-)
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla Was mamuśki 30-stki;-)
Ja zostawałam mamusią na każdym etapie mojego życia niepowiem było ciężko i dalej jest ale jakos daję radę bo dzieci są największymi skarbami.
 
Tez zaglądam po Nowym Roku. Miło, że się troszke zaludniło tutaj i ruch się zrobił:-) Ja z wiekiem mam więcej cierpliwości do dzieciaków.
JInx myślę, że jak najbardziej możliwe. Oczywiście nie można wszystkiego od a do z planować, bo życie pisze swoje scenariusze, ale sama mam znajomą, która po górach chodziła, na rowerze jeździła. Na tydzień przed porodem 6 km na spacerek z psem chodziła. I bardzo szybko wróciła do formy. Z maluchem własnie rowerem jeździła, on z maja, więc dopiero na następną wiosnę, ale jednak. Jak się ma chęci to wszystko się da.
pozdrawiam wszystkie i najlepsze życzenia na Nowy Rok składam.
 
reklama
Witam się z Wami po Nowym Roku,moje słoneczko jest 100% chłopcem i ogolnie jest wszystko ok rośnie jak na drożdżach tak jak mamusia :-)
 
Do góry