reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamuśki po "30"

Hej kobietki !!! Dolaczylam a juz zamilklam ;-(teraz taki okres zakrecony świąteczny ;-) A do tego po świętach okazalo sie ze mamuśka za duzo sie nabiegala i mam rozwarcie musze lezec a to dopiero 32 tydz i dom na głowie i w ogóle ;-) Moj luby jeszcze kilka dni w domu bo pracuje w delegacji i wkrótce wyjeździe wroci na koniec lutego na termin wiec zostaniemy bez wsparcia no ale moze jakos damy rade ;-) obudzilam sie na si i oczywiście trudno zasnąć. A przed siódmą musze wstac bo córcia do szkoły ;-) ;-) pozdrawiam i miłego dzionka życzę
 
reklama
A ja mam jeszcze wolne dziś i jutro potem niestety juz do pracy a dzieci do szkoły buuuuu....
MOLISEK gratki synusia z autopsji wiem że chłopcy sa najgrzeczniejsi hehe.
ASICZKA leżec tylko łatwo jest mówic jak ma sie w domu starsze dzieci to niestety nici z odpoczynku.
ANNAOJKCE my sie gdzies już znamy....
 
hejka
u mnie piękna zima, śnieżek sypie, naprawdę super. Wolę lato, ale ferie niedługo dzieciaki mają, więc fajnie by było gdyby był snieg.
Dzisiaj wraca mój syn (teście mi go w góry porwali, strasznie się stęskniłam, nie wiem jak wytrzymam jak na obóz w ferie pojedzie.

Molisek gratuluję synka:-)
Asiczek odpoczywaj jak najwięcej. Ja w ostatniej ciąży trochę zbagatelizowałam sprawę i potem przez prawie 2 miesiące musiałam "plackiem leżeć". Uważaj na siebie.
Anek chyba z wielodzietnych:-)

miłego dzionka życzę
 
Hej dziewczyny! Dzieki za wsparcie i zrozumienie:-) Staram sie odpoczywac ale latwo nie jest same wiecie.U mnie zima lagodna troche mrozi ale sniegu to jeszcze wiecej nie widac jak tylko probuje popadac zaraz znika ;-a choć troche mogloby byc.Corcia wrocila do szkoły wiec powoli wracamy w normalny rytm :-) Dom mi powoli zarasta kurzem ale jak odpoczywac to co ja biedny zuczek moge strasznie mnie ta sytuacja irytuje ale co ja mogę. Pozdrawiam
 
Witajcie mamusie:) Jestem majowa mama malej Zuzi. Chcialam zaprosic was do mnie na strone, ktora poswiecona jest moim wyrobom dla maluszkow. Facebook.com/zuzulakids Pozdrawiam bardzo cieplo
 
Ostatnia edycja:
Na ostatnim usg maluszek pokazał pięknego sterczącego siusiaka:D będzie drugi synek;)

Witam się z Wami po Nowym Roku,moje słoneczko jest 100% chłopcem i ogolnie jest wszystko ok rośnie jak na drożdżach tak jak mamusia :-)

gratki;))

Hej kobietki !!! Dolaczylam a juz zamilklam ;-(teraz taki okres zakrecony świąteczny ;-) A do tego po świętach okazalo sie ze mamuśka za duzo sie nabiegala i mam rozwarcie musze lezec a to dopiero 32 tydz i dom na głowie i w ogóle ;-) Moj luby jeszcze kilka dni w domu bo pracuje w delegacji i wkrótce wyjeździe wroci na koniec lutego na termin wiec zostaniemy bez wsparcia no ale moze jakos damy rade ;-) obudzilam sie na si i oczywiście trudno zasnąć. A przed siódmą musze wstac bo córcia do szkoły ;-) ;-) pozdrawiam i miłego dzionka życzę

jak trzeba to nic nie poradzimy..ja też muszę się oszczędzać bo szyjka krótka ale ile można leżeć;(
 
Cześć dziewczyny ale tu okropna cisza panuje,co u was słychać ?wszystko wporzadku?... Ja już nie mogę się doczekać swojego maleństwa...
 
Witam czy mogę dołączyc?? Jestem mamą w tym roku 37 letnią - córcia 10 lat i synek 2 latka. Obecnie jestem po teście, na którym były 2 kreseczki. do lekarza ide 26.03. pozdrawiam
 
reklama
Do góry