reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamuśki po "30"

reklama
Witajcie a co ja mam powiedziec majac lat 44 :) corka lat 25 syn 19 jestem babcia od kilku miesiecy a za niedlugo mama jak wszystko bedzie dobrze termin 25 grudzien :) licze na mile komenarze...bo pewnie krytyki tez troche bedzie ;) pozdrawiam
 
B.B rewelacja :) zazdroszczę

Ja skończone 36 i w pierwszej ciazy - termin na wrzesień. Wczesniej z powodów zdrowotnych nie mieliśmy szans a planuje mieć 3 dzieciaczków wiec pewnie ok 40 tez bede ciężarówka :)
Gratulacje ogromne
 
Dzieki dziewczyny...:) balam sie komentarzy...a co do rodzenstwa ...corka nie dzwonila przez tydzien musiala sie chyba oswoic...zapomnialam wspomniec ze mieszkam w UK ...syn z nami tylko corka zostala w Polsce...syn nie porusza tematu ;) zobaczymy co bedzie jak dzidzius bedzie na swiecie pozdrawiam
 
reklama
BB rewelacja☺
Ja 37 lat moi chlopcy 14 i 10 i w sierpniu kolejna dzidzia. Tez sie bałam reakcji synów. Ale czekają z niecierpliwością - bardziej niz ja chyba nawet. Dbaja i mnie. Mile to strasznie.
Teraz sie śmiejemy ze dla najmlodszego rodzeństwo by sie przydało ; ) Spokojnej ciąży BB
 
Do góry