reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

auliya

kwiecień '09 '14 gru'15
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2008
Postów
2 325
Miasto
lubuskie
Jako podwójna mama kwietniowa i przyszła grudniowa chciałabym powitać przyszłe mamy które będą wyczekiwały maluszków z końcem roku.
8uLiQgockk5Qi3ROg4ZzenSFM9b58yUoHQjhiEAhz6lCkc9VOeZqTWxWYZhwiGBunIBQVnJdYbGlTpRVvtzQYuFn2CYaCsz1FlACjjVINcSZyZFqDjQ6NZ418ZtWIPr0MwgQ2VAhrcGeHH8aGFFho00S6NLHZfpWjAwXPB6M0kAnDZDiARrCfPDAJ87k10EBScjhzSHReMDLMkbUAowag7wxQQ8c5McHIxMg0IoqX1TTzROeAGIKKB9gwkwfieSXQBolPOBAMoKAs8QSolQyyQcOFFFAB PYKEABYjyAQDBH8CALD0c4gsADGfSQQJKsJSAACJpkIAEQCDiAiwMIACFBBgUIkAAFEaAAgQJf2lGAEBlMIEEREkygiBAFgCCAAhCggI4JN1RQkgEG7MDAApAysAOjAFRwgwkM TDED R06umnnf4whA8CBQQAOw==

 
reklama
Hej, hej!
Ja nieśmiało się witam. Po 41 cyklach starań najprawdopodobniej się udało:D a już w kolejnym cyklu mieliśmy podchodzić do in vitro. Moja beta z dziś to 7, ale do terminu @ mam jeszcze prawie tydzień czasu. Jestem juz mamusią prawie 6 letniej Kasi. Mam 25lat. Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom i mam nadzieje, ze razem dotrwamy do grudnia :)
 
Witam. Ja nieśmiało się też przywitam. Za 10 dni mam USG, na którym mam nadzieję zobaczę serduszko i wtedy uwierzę w pełni, że będzie dobrze... a na razie Wesołych Świąt życzę wszystkim :-)
 
No to rownież Zdrowych Wesołych Świąt dla Was :)

7lat temu też miałam termin na grudzień :)dokładnie to na 26.12.2008...na razie mam nadzieje bo na testach rożnych firm wyszła bardzo bardzo jasna druga kreska. Jeśli wszystko będzie dobrze to zaraz po świętach biegnę do lekarza. A najchętniej to dałabym się zaszyć byle maleństwo pozostało tam na 9 miesięcy.
 
Witam, po imprezie urodzinowej moich chłopaków. U nas ze staraniami trochę łatwiej wiec podziwiam Was za wytrwałość i zdecydowanie bede kibicowala dotrwania w spokoju do końca.
Malinka u mnie starszak tez 2009 i nie moze doczekac sie siostry lub ewentualnie brata:baffled:.
My nastawilismy sie juz na chłopca ale jesli bedzie niespodzianka to sie nie pogniewamy. Jak tluczemy starszemu do glowy byle maluch byl zdrowy.

Marcepanek u mnie przy chlopcach w dniu spodziewanej @ wychodzily baaardzo blade kreseczki. Teraz trudno powiedziec kiedy mial byc @ bo to 3 po porodzie by był.
 
auliya Jak kiedyś nie było dużego problemu z zajściem tak teraz graniczy to z cudem. Co gorsza donoszenie też jak loteria. 7miesięcy temu poroniłam ostatnią ciąże. Pragnę i boje się jednocześnie.
Mam dwójkę cudownych maluchów które dosłownie są cudami.

Obecnie jestem w 31dc i pierwsze testy wykonane 2dni temu były negatywne. Tyle ,że mam takie mdłości i ból piersi ,że no nadzieja była dalej. A teraz pojawiły się te cienie na następnych testach to nadzieja wzrosła. Mam już nawet przygotowane tabletki. Lekarz zalecił (jakbym zaszła) żeby brać aspirynę 75mg dziennie.

Fakt ,że najważniejsze aby było zdrowe.
 
Ostatnia edycja:
Marcepanek mam nadzieje ze szybko potwierdzisz ciaze u lekarza i dobierzecie skuteczna ochrone malenstwa. Ja mam wizyte dopiero 13.04 ale chcialam do mojego lekarza to nie dalo sie wcześniej. Rodzinie pomimo wczesnej ciazy juz powiedzielismy bo rzadko sie widzimy ze wzgledu na odleglosc ale tez sie zastanawialam czy sie nie wstrzymać.
Teraz czekam na koniec tych "swiat" i na wiadomosci od Was i wizyte u mojego gin. Jeszcze nigdy czas nie dluzyl sie tak bardzo...
 
reklama
anulka88k a już po wstępnym testowaniu? Trzymam kciuki abyś zagościła tu na stałe &&

auliya no ja mam się wstawić u lekarza jak tylko pojawi się ciąża. && za Twoją wizytę u gina :)

Oj dłuży się ten czas i to bardzo ,ale co raz bardziej wierzę ,że się udało :)

A z jakimi terminami jesteście grudniówki ?
 
Do góry