reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
U mnie trudno określić dzień @ - czy 1.06 - lekkie plamienie, potem cisza a potem od 5.06.poszło... ale owulacja była najprawdopodobniej 21.06. Chciałabym pójść już na betę ale nie wiem czy coś pokaże, ale nie wytrzymam do poniedziałku!
 
Ostatnia edycja:
A w dupie, idę zaraz na betę! Wyjdzie nie wyjdzie. Najwyżej stracę 25 zł. Dziś wypłata, więc zafunduje sobie taką przyjemność :p
 
Puk puk.. czy mogę do Was dołączyć? ;-) Dziś na teście pojawiła się 2 upragniona kreseczka II :-D Bladziutka to bladziutka, ale jest!!:tak:Normalnie nie mogę uwierzyć! :rofl2::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
hej moge ja?23 w dzien ojca pokazala mi sie kreska dzis juz po 5 tescie jestem i kreska ciemnieje.zaznacze ze pierwszy test robilam 9dpo
 
Fajnie, że nas przybywa :tak::tak:Jak się czujecie? Jakie objawy wczesnej ciąży macie? Mnie delikatnie boli podbrzusze, ale najbardziej odczuwam ból w kręgosłupie (lędźwiowy).. poza tym jest ok.. nadal nie mogę uwierzyć, że się udało!!:-):tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć :-) Marcepanku dziękować :-D
u mnie objawy to pobolewanie w podbrzuszu calkiem inne teraz niż przed @ zwykle, i koszmary senne (noc w noc od tygodnia), mam tez ciężkie piersi i latalam co chwile siku. Termin @ mam jutro wiec sie jeszcze martwie czy aby nie przyjdzie.
 
Do góry