reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja mam lordoze to jest wygiecie kregoslupa w strone brzuszna a w ciazy wlasnie tak sie wygina kregoslup i moze mi poglebic sie niestety:( ale dzis skwar, oby przetrwac do srody:)
 
reklama
No to bezczelny dziad, w takiej sytuacji miał obowiązek wypisać ci takie zaświadczenie.na początek lepiej iść do tego znanego ci lekarza, później zawsze jak będziesz miała możliwość można zmienić
 
Witam ja 12.06 dostałam zastrzyk z pregnylu i 23.06 bhcg było 6,93 26.06 było już 112,4 a 29.06 642 wiec jest super lekarz potwierdził i 2 testy ciążowe :) termin na 08.03 we wtorek wizyta u gina potwierdzi wszystko da mi skierowanie na badania i może serduszko już usłyszymy :D było by super :)
Ale na razie na spokojnie ponieważ macice mam za mała i jestem na luteinie żeby ją trochę wspomóc to nasze 1 dziecko i trochę się martwię czy będzie ok.Co do objawów to na razie tylko bolące piersi i niepokoi mnie klucie pod brzuchem z prawej strony przy jajniku :(
 
Ostatnia edycja:
Mam też pytanie możecie mi powiedzieć jak zrobić te fajne odliczanie np ile jest się po ślubie lub np za ile urodzi się dzidziuś?
 
to do 6 tyg jeszcze ci duzo brakuje. Ja ostatnio mialam 1 czerwca. Termin na 7 marca. Dzisiaj 4 tydzien 6 dzien ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Siemka dziewczyny

Ale dziś upał. Pół arbuza już zjadłam hehe. Jutro o 8:30 mam wizytę, nie mogę się doczekać
 
reklama
Do góry