reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

U mnie objawy identyczne co ostatnio. Dwa dni ból brzucha identyczny jak okresowy . Bolące piersi i mega seeenność , zwłaszcza o 14 i 21 :)
 
reklama
Nie zrobiłam bety bo na wynik czekałabym do poniedziałku a jak zrobię w poniedziałek rano to już po południu będzie wynik.o matko! Cały weekend stresu...
 
Witajcie,
Dołączam i ja, wstępny termin na 5 marzec, ale zapewne urodzę zdecydowanie wcześniej :-D
W dzień ojca zrobiłam test (9 dni po owulacji) wyszedł negatyw po 2 minutach wrzuciłam do kosza, wróciłam z pracy i coś mi nie dawało spokoju i wyjęłam test z kosza ta tam 2 kreski :szok::szok::szok: nie miałam już testu tej samej firmy (pre test) więc nasikałam na 2 innej firmy (pink test) i negatyw, następnego dnia rano kolejny negatyw ale czułam że coś nie tak, pojechałam na betę 9dpo 24, dzisiaj (13dpo) beta 106 :-D:-D
 
ja test 9dpo robilam,a z obiawów ból brzucha jak na okres i mega ciężkie bolące piersi też tak miałam na okres
 
No i jak to mówią " dupa blada":baffled: ... dziś rano zaczęłam krwawić.. Już sama nie wiem co o tym myśleć.. Fakt, że kreska na teście była blada, ale była wiec chyba i ciąża była tak?! gdybym była w Polsce od razu bym betę zrobiła..wrrrr.. Ale się nacieszyłam...:no::no::wściekła/y::wściekła/y:
 
Taka ja, masz normalne krwawienie? Czy tylko plamienie? Niektore laski mają okres mimo ciąży. Nie wiem co Ci poradzić.

ja na bete nie szlam bo dopiero dzisiaj termin @ wiec wszystko sie moze zdarzyć jeszcze. wiele ciąż tak się kończy, ale dla nas wyczekujących to okropny cios po chwilach radości.

Cześć Panna Myszka :-) dlaczego sądzisz że wcześniej?
 
Taka ja nie chcę wzbudzać w Tovie nadziei ale ostatnio dość często zdarza się krwawienie podczas ciazy.a jak temp? A moze zrob jeszcze jeden test.moze ciaza jest i można by ja uratowac luteina czy czyms :)
Ja z kolei dziś w srodku nocy obudziłam sie z połamanymi kośćmi. Wszystko mnie bolało, w żołądku ssało i mdliło. Wkreciłam sobie zagniezdzenie i wzrost progesteronu.stara i głupia;)
Jak nie będę w ciąży to naprawdę nie znam własnego ciała. Choć mówiłam tak już kilka tyg temu.slinotok jak przy poprzedniej ciąży i tego czego nie miałam wrażliwość na zapachy.wszystko mi smierdzi i wyczuwam wszystko na odległość. Dzis gdy mąż kosił trawę to zamiast czuć piękny zapach trawy wykręxało mi nos w drugą stronę. Kawa smakuje na szczęście:)
 
Ostatnia edycja:
To nie plamienie, tylko tak jakby normalny okres.. Dr google mi powiedział (tak wiem , wiem - jego się nie słucha), że bóle kręgosłupa we wczesnej ciąży mogą zwiastować wczesne poronienie.. A ja miałam takie, że ani leżeć, ani usiąść nie wiedziałam jak.. Aktualnie mieszkam w UK, ale za przeproszeniem na takim zadupiu, że do najbliższego miasta mam 1h drogi.. więc mam mały problem, żeby dotrzeć do jakiegoś szpitala czy laboratorium na betę..ehh.. Mam nadzieję, że od Was będą same pozytywne wiadomości.. Pozdrawiam :happy:
 
reklama
Do góry