reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
;) I u mnie dwie krechy ;) Blada bo blada, ale jest. Przewidywany termin na 7 marca ;).

Z objawow to podbrzusze mnie czasami pobolewa, piersi sie ciezke zaczynaja robic i strasznie chce mi sie spac ;p
 
Natka :-)
Mam nadzieje dziewczyny że wszystkie będziemy się cieszyć spokojnymi ciążami.
U mnie senność sie objawia teraz tym że jak usiądę i zamknę oczy to zaraz mi sie az coś śni, haha normalnie nie moge sobie poradzić. A niby senności w ciągu dnia nie czuję.
Przeżyłam termin @ nie przyszła więc zadowolona kładę się spać.
 
To nie plamienie, tylko tak jakby normalny okres.. Dr google mi powiedział (tak wiem , wiem - jego się nie słucha), że bóle kręgosłupa we wczesnej ciąży mogą zwiastować wczesne poronienie.. A ja miałam takie, że ani leżeć, ani usiąść nie wiedziałam jak.. Aktualnie mieszkam w UK, ale za przeproszeniem na takim zadupiu, że do najbliższego miasta mam 1h drogi.. więc mam mały problem, żeby dotrzeć do jakiegoś szpitala czy laboratorium na betę..ehh.. Mam nadzieję, że od Was będą same pozytywne wiadomości.. Pozdrawiam :happy:

Mnie bardzo bolał kręgosłup 4-5 dni temu i nie poroniłam, więc to nie reguła. Z tym że mnie do tego potwornie bolał brzuch i miałam skurcze jakby macicy, i luteina poszła w ruch

Cześć Panna Myszka :-) dlaczego sądzisz że wcześniej?

Syn urodził się 4 tyg. wcześniej, a to druga ciąża, więc ja obstawiam okolice walentynek :)
 
hej dziewczyny gratuluję Wam 2 kreseczek, i ja miałam cichą nadzieję że do Was dołączę ale niestety test ciążowy zrobiony w dzień spodziewanej @nie pozostawił nadziei. Życzę wam spokojnych 9 miesięcy :)
 
reklama
Do góry