reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najdziwniejsza zachcianki w ciąży :D

hehe u mnie musiało być ostre :D aż się dziwię że szybciej nie urodziłam bo piłam litrami tabasco i jadła czosnek :) okazuje się że moj syn teraz jak nie ma w potrawie czosnku albo pieprzu to mówi że niedobre :) także jest na pewno jakiś wpływ na dziecko tego co jemy :)
 
reklama
Zdecydowanie ogórki kiszone chodziły za mną, ewentualnie kiszona kapusta.. z takich innych niż jedzenie rzeczy to miałam ciśnienie na badanie się.Nie wiem czy to zachcianka czy jakaś paranoja ale cały czas miałam przygotowany numer do Ultragenu gdzie chodziłam do lekarza i jak tylko mały kopnął albo czułam się dziwnie to chciałam iść do mojego lekarza ;)
 
A ja mogłam całą ciążę żywić się tylko hot dogami z ikei xd Już mąż mówił, że nie jedzie ze mną to wsiadłam nie raz w autobus 190 i dojechałam i wróciłam. To było silniejsze ode mnie.
 
W trzeciej ciazy miałam obrzydliwa zachciankę hehe ogórki korniszone z majonezem !! Wkładałam ogórka w słoik i jadłam .. mąż wymiotował na ten widok a ja dziennie o 8 musiałam
To zjeść hehe


Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom
 
Ja cala ciaze mialam zachcianke na lody z Mc donlads w ktorych maczalam frytki pycha!!

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na początku ciąży (zima) jadłam zblendowane mrożone owoce z jogurtem. Trochę mnie mdlilo i tylko to mogłam jakoś zjeść. Potem jadłam na zmianę kanapki z pasztetem z pieczarkami lub papryka ciągle. Tym Profi zielony. Żaden inny.
Albo kanapki z serem żółtym ale mierzwiony do tego ogórek, pomidor lub papryka. Końcówka ciąży była latem więc looody jadłam.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ubite ziemniaki z ciemnym sosem! Nie mogłam sie opamiętać!
W poprzednich ciążach górowała kasza manna na mleku i brzoskwinie [emoji6]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Mogłam jeść non stop żurek :D Nie cierpieliśmy w tamtym czasie na nadmiar gotówki, ale jak nachodziła mnie ochota to koniecznie trzeba było iść do restauracji zjeść jedną lub dwie miski żurku ;) Po ciąży, nie dość że miałam przetestowane wszystkie restauracje w okolicy pod kątem żurku to została we mnie miłość do tej zupy :D
 
Do góry