reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najdziwniejsza zachcianki w ciąży :D

WOW! że w ogole tak organizm móże "pokazać" swoje zapotrzebowanie. Niesamowite. Czytam te wazsze zachcianki i szczerze przerażam się ;) nic bym z tych połączeń w tym momencie nie zjadła, a planuję dzidzię na pod koniec roku/początek '15 ::)
 
reklama
WOW! że w ogole tak organizm móże "pokazać" swoje zapotrzebowanie. Niesamowite. Czytam te wazsze zachcianki i szczerze przerażam się ;) nic bym z tych połączeń w tym momencie nie zjadła, a planuję dzidzię na pod koniec roku/początek '15 ::)

myślę, że żadna z nas nie myslala, że będzie miała takie zachcianki ;p
 
Moj numer jeden na kolacje to kanapki z jajkiem na twardo zasmarowane nutella...pysznosci
 
Aż mnie przerażają niektóre wypowiedzi i historie "zachciankowe" :)
Jak czytam o niektórych miksturach to nie wiem czy się śmiać czy płakać :)

ciekawe co mnie czeka... i jak szybko przyjdzie się z tym zmierzyć :)
 
ja w pierwszej ciąży wariowałam jak widziałam kiwi, w domu musiał być cały koszyk i to tak wystarczało na góra dwa dni :-)
a teraz to jabłka pyszności...:-D
 
wowo ja jak czytam też się zastanawiam:D w którym tyg jesteś? ja w 5 i na razie nie mam ani porannych mdłości ani zachcianek;p Dziewczyny kiedy nasilają się takie zachcianki?:) Pozdrawiam!

O ciąży dowiedziałam się 1,5 tyg - jestem nadal w szoku ;o :D powoli się oswajam z tą myślą - na razie czuję przerażenie :nerd: bo nie planowałam, cały czas kręci mi się w głowie :rofl2: masakra jakaś ;p też tak miałyście??
 
reklama
Do góry