reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciazy chlopiecej oraz dziewczecej:)

U mnie na USG wychodzi chlopak, cere mam swietna, wlosy tez i nie tyje. Z dolegliwosc ciazowych dokuczal mi na poczatku ciazy kompletny brak apetytu, do tej pory (19tc) moge zjesc o wiele mniej niz przed ciaza. Przez pierwsze 3 miesiace zupelnie nie smakowaly mi slodycze, ale kwasne albo slone rzeczy tez nie ;)
 
reklama
Jak ja byłam w ciąży z córeczką a potem z synkiem to nie wymiotowałam i nie drażniły mnie żadne zapachy tylko miałam ochotę na słodkie i na dziwne potrawy.
 
Jestem w 21 tyg. Mdlosci wymioty do 15 tyg, twarz salamandry (az sie tata pytal czy mam uczulenie), chec na kwasne bardziej choc po slodkim nie mialam mdlosci, moge nie jesc miesa, po ustaniu mdlosci uwielbiam mleko z platkami. Przytylam 5kg do tej pory, brzuch rownomiernie rozlozony. To chyba wsio
 
18tc, na 99% chlopak, lekkie mdlosci do 12tc, gdzies od 15tc wstret do miesa za to ogromny apetyt na jogurt naturalny, mandarynki i kapuste kiszona. W pierwszej ciazy, tez z synem, pochlanialam banany, teraz mi nie smakuja. Piwo bezalkoholowe i w pierwszej i w drugiej ciazy jest dla mnie wstretne, jakby zmieszane z tonikiem.
 
Do góry