reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pękniecie torbieli jajnika w ciąży - dziewczyny jeśli też to miałyście piszcie

vanilijka

Zostanę mamą :)
Dołączył(a)
25 Czerwiec 2014
Postów
1 127
Miasto
mazowieckie
Postanowiłam założyć ten temat za namową koleżanki z forum. Właśnie rozpoczęłam 13 tydzień ciąży, miałam torbiel 4-5 cm na lewym jajniku. Dziś w nocy dostałam silnego kującego bólu brzucha, z rana pojechałam do ginekologa na badaniu dowiedziałam się ze torbieli już nie ma i to najprawdopodobniej pękła i dlatego był taki ból. Lekarz podwoił mi ilość nospy i kazał brać 3 x dziennie plus luteine dopochwowo 2x2 rano i wieczorem oraz 1x1 w południe. Mam leżeć przyjmować leki do następnej wizyty chyba ze wystąpią plamienia to mam przyjść jak najszybciej to niego. Czy któraś z was tez tak miała?
 
reklama
Do góry