reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pobranie krwi pępowinowej?

Maagie_KS

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Luty 2012
Postów
15
Kochane przyszłe mamy!

jestem w ciąży i zastanawiam się nad pobraniem i przechowywaniem krwi z pępowiny podczas porodu. Czy ktoś też chce podjąć taką decyzję? Co tym myślicie? Dajcie znać!
 
reklama
Ja jestem ze Skierniewic, o ile mi wiadomo, do publicznego banku krew można pobrać tylko w kilku warszawskich szpitalach, bo to masz na myśli, mówiąc "charytatywnie"? Pozdrawiam pierwszą "Forumowiczkę" :)
 
Rozumiem, szkoda, ze nie mozna jednoczesnie oddac krwi publicznie i dla siebie ... ale wowczas byloby jej za malo i tu i tu, takze nie mialo by to sensu. Ael komorki z jego wlasnej krwi sa dal dziecka najcenniejsze, a w przypadku krwi "obcej" istnieje spore ryzyko odrzucenia przeszczepu. A czemu nie chcesz zabankowac dla siebie? Pytam, bo sama mam sporo argumentow za ale i jakies watpliwosci ...
 
Krew mi beda pobierać ale bardziej ze względu na badania czy dzidzia nie odziedziczy po mnie paskudnej niekrzepliwości:-(
 
Ja skorzystałam z pobrania krwi dla córki, przy synku nie mieliśmy za bardzo kasy, wtedy teś interesowałam się oddaniem krwi, ale dowiedziałm się, że tylko w wybranych, chyba w tym momencie 2, szpitalach w Warszawie można.
Ja nie żałuje, mimo, że oczywiście mam nadzieje, że nigdy nie skorzystam.
 
A w jakim banku przechowujesz krew pępowinową córeczki? I od razu, dlaczego się zdecydowałaś na ten?
 
reklama
Do góry