reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

agusiaks

Kwietniówka :-)
Dołączył(a)
4 Czerwiec 2012
Postów
728
Lista mamusiek z wątku o IUI

2013

ala80 styczeń - Alan - 12 stycznia
gnagna marzec - Alicja - 1 marca
lilonka kwiecień - Zuzanna i Maciej - 5 kwietnia
agusiaks kwiecień - Maja - 22 kwietnia
Sun7 maj - Franciszek - 26 kwietnia
eevlee maj - Karol i Wiktor - 23 kwietnia
nowa83 czerwiec - Aleksander - 28 czerwca
ysia007 lipiec - Laura - 5 lipca
pełna_nadziei83 lipiec - Natasza - 8 lipca
Emi87
sierpień
ewirut1 sierpień - Bartosz - 6 sierpnia
Paulina1984 październik


2014

yoanna82 styczeń
jane luty
kasiulekk marzec

W sprawie uaktualniania listy lub korekty proszę o info na priv :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja przestałam się udzielać na tamtym wątku, szczególnie jeśli chodzi o sprawy ciążowe. Chociaż był taki moment pod koniec lutego, że tylko my z Alą byłyśmy niezaciążone - a reszta Sylha, Magdusia, Błonka, Lindii już brzuchate. Mi to dodawało to sił to działania, że jest sens walczyć o upragnione szczęście :tak:
Sun - super zdjęcia :-) my mamy filmik nagrany i emek co jakiś czas sobie ogląda - wyłapał nawet moment kiedy Maciuś się uśmiechnął - boskie :-)
 
Lilonka mi tez nie przeszkadzalo jak bylam niezaciazona, przynajmniej ciagle nie myslalo sie o staraniach, a o imionach i ciuszkach to moglam zawsze i wszedzie mowic:-)

U mnie poki co bedzie Tobiasz albo Natasza :-)
 
No witam Was dziewuszki!
pełna sorki że przejęłam Twój pomysł, ale jakoś długo nie kwapiłaś się do jego realizacji ;-)
Mi też było dobrze na tamtym wątku, ale skoro taki pomysł padł by tam nie pisać o wyprawkach i innych "przeżyciach ciążowych" to uszanujmy wolę tych jeszcze starających się i tu się o tym rozpisujmy :tak:

Ja miałam wizytę tydzień temu i z dzidzią wszystko ok. Ważyła wtedy ok 330 g (teraz już na pewno więcej) tylko jakaś dzidzia wstydliwa i nie pokazała co ma między nóżkami, tak że śmiejemy się może to dziewczynka skoro "taka wstydliwa" :-D
Ja czuję się dość dobrze, ale biorę magnez na skurcze i pobolewania w brzuszku.
Ruchy dzidzi już są dość mocne, wcześniej czułam je tylko leżąc a teraz już w każdej pozycji.
Ale od nowego roku idę już na zwolnienie :-)
A jak wasze wizyty? I samopoczucie?
 
Ostatnia edycja:
Lilonka ja też chcę iść zrobić to usg 4D z nagraniem na płytkę, aby móc sobie oglądać i zostawić na pamiątkę, ale to może w styczniu lub w lutym, bo sporo to kosztuję :-)

Pełna kiedy masz badania prenatalne???

Agusiaks podpisuje się pod Twoimi słowami :-) Same kiedyś byłyśmy w sytuacji staraczek i powinnyśmy zrozumieć, że im nie jest łatwo gdy piszemy tak o ciąży....
 
hej dziewczynki :-) mnie zawsze czytanie o zaciążonych dodawało sił, ale nie ma co robić innym przykrości. Fajnie, że jesteście :-D

dziewczyna z forum dla mam marcowych 2013 urodziła w zeszłym tygodniu synka. Jej ciąża była dokładnie 2 tygodnie starsza od mojej. Ważył 1200 i wiecie co? Chłopak daje radę. Podłączają go do respiratora, żeby go nie męczyć, ale wszystkie organy mu pracują, ma dobrą saturację i umie sam oddychać :-) Widziałam zdjęcia - super dzieciak, aż szok że mam podobnego w brzuchu. Powiem Wam, że mimo wczesnego porodu, którego nikomu nie życzę, takie wieści zawsze mnie cieszą :-) Moja koleżanka mówiła mi, że jej syn urodzony w 32 tc był w lepszym stanie niż córka z 36 tc :-D no tak się tylko na wszelki wypadek pocieszam ...:sorry:
 
reklama
Agusiaks ja dzisiaj miałam usg genetyczne i na na wątku "IUI" wstawiłam zdjęcia więc jak coś to możesz tam zajrzeć :-).... Synuś mój ma się dobrze, tylko jak to Pani powiedziała jest chudziutki, ale mieści się w normie.... ;-) Póki co ruchów nie czuję, ale Pani gin powiedziała, że nie ma się co martwić bo na usg widać, że dzieciątko moje się rusza, tylko po prostu ja tego jeszcze nie czuję :-)
 
Do góry