reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

sun synuś super!
To co Ty za mało jesz, że lekarz kazał Ci więcej jeść?
Ja Wam powiem że u mnie brzuszek już spory. W ostatnim miesiącu +1,3 kg :tak:

gnagna słyszałam o tym przypadku. Widać że silny dzieciaczek
 
reklama
sun synuś super!
To co Ty za mało jesz, że lekarz kazał Ci więcej jeść?


No właśnie jem sporo... nawet mój mąż mówi, że jem za dwóch, a mimo to Franuś jest chudziutki... tylko przez moją przewlekłą chorobę dzidzia mniej ode mnie dostaje... dlatego muszę być częściej pod tym względem kontrolowana...
 
agusiaks ja już wrzuciłam sporo ponad 10 kg. brzuch rośnie z dnia na dzień a dzidzia jak ośmiornica - wszędzie jej pełno. czuję ją już nawet w okolicach mostka i żeber :szok: jutro mam wizytę u gina - zobaczymy jak wyszedł test obciążenia glukozą.
 
gnagna każda kobieta jest inna i nie ma się czym załamywać... mam koleżankę która w ciąży przytyła 51 kg :szok: lekarze byli w szoku, bo ona nie mogła się wręcz ruszać... :szok: wszystko przez jej głupotę i obżarstwo... :angry:
 
jej Sun ja też jestem głupim obżartuchem. Startowałam z 52 - 53 kg, teraz boję się wejść na wagę - dowiem się jutro u lekarza. Niby tyję zgodnie z normą, ale dla mnie to nowość.

A jak tam u Was dziewczynki stan skóry? ja nie mam jeszcze żadnego rozstępu i mam nadzieję, że prawdą jest teoria o skłonnościach genetycznych, bo moja mama ich nigdy nie miała. Stosuję oliwkę dla ciężarnych Palmersa chyba od 7 - 8 tc, ale nie wierzę szczególnie w te specyfiki.
 
Mnie martwi ze za duzo przytyje,juz od poczatku ciazy mam 2,5 kg do przodu,ale co zrobic skoro jak czuje pusty zoladek to od razu mam mdlosci, ale juz 6 dni nie wymiotuje co mnie bardzo cieszy

Ja usg genetyczne mam 3 stycznia, powiedzcie co wchodzi w standard badania zebym wiedziala czy lekarz dba o wszystko :-)
 
Ja od początku ciąży przytyłam ok 3 kg
Teraz to już chyba poleci z górki
Ale nie przejmuję się wagą, apetyt mi cały czas dopisuje :-D
gnagna a jak ten test z glukozą? Da się przeżyć? I napisz jak wrażenia po szkole rodzenia, ja mam zamiar w styczniu się zapisać
Ja mam balsam Palmersa i też się profilaktycznie smaruję, ale tak jak pisałaś to chyba kwestia genów czy będą rozstępy czy nie
 
Pełna ja w standardzie badania prenatalnego miałam:
1.USG genetyczne
2.Badanie z krwi
3.Wizyta u genetyka

ale ja mam obciążenie genetyczne więc musiałam mieć wszystkie trzy które wymieniłam...



Agusiaks ja już miałam dwa razy robioną krzywą glukozy... z czego raz już w ciąży... da się przeżyć, ale najlepiej tą glukozę wypić w ubikacji w razie czego gdyby chciało się wymiotować....
 
reklama
Do góry