reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

pełna ja tez sie zastanawiałam... i wiesz co, była bardzo podobna jak na tych zdjęciach 3D... nie wiedzialam ze az tak bedzie widac podobienstwo
 
reklama
Ostatnie zdjęcie twarzy w 3D miała robione chyba w 25 tc, słodka była na nim, tylko do nikogo nie podobna :-):-D

Agusiaks Majeczka superaśna, kurde te Wasze pannica to takie uśmiechnięte i szczęśliwe, czy one w ogóle płaczą?
 
Zośka popłakuje jak jest bardzo zmęczona a zasnąc nie potrafi z gorąca.. w tedy w wózku ja bujam i pomaga...
a ostatnio zaczął się bunt i jak jej czegoś nie pozwole dotknąć .. np kabli od tv :p to w tedy wymusza, ale ja dzielnie czekam az jej przejdzie.. niestety ale kablami bawic się nie bedzie, musi sie powoli uczyc ze nie wszystko jest dla niej
 
Lilonka Ty przyklejalas jedna czy dwa p0lasterki i w ktorym miejscu? Chyba tez tak zrobie, a co hahaha :-D:-D:-D
Znajoma z mojej okloicy ostatnim razem jak udalo sie IVF miala podane zarodki w drugiej dobie i niedawno zostala mama dwoch blizniaczek :-):-)
Rozmawialam ostatnio z dziewczyna,ktora tez podchodzila do IVF tam gdzie ja u tego samego prof i miala duzo zarodeczkow,ktore sie zapodnily ale malo przetrwalo do 5doby...podali jej dwa i dzisiaj blizniaki maja 4latka :-)
Cos w tym musi byc, znakiem tego ze te z piatekj doby sa silnijsze...
 
Pelna nie badalam AMH bo jakies problemy sa z tym, tzn material do badan pobieraja ale wyniki dopiero lipiec/sierpien....u mnie w okolicy i w klinice ten sam problem...ale lekarz po badaniu ginekologicznym,usg, wynikach hormonow powiedzial ze AMH powinno byc wyoskie....ale jakie to cholera wie....
 
reklama
Nie mogę sobie przypomnieć - ale chyba dwa - na krzyż :-) Hope z zarodkami nie ma reguły - jednym się udaje ze słabymi z 2 albo 3 doby, a innym z pięknych blastek nie. To chyba jest gdzieś na górze zapisane. Życzę Ci pięknych bliźniaków - jak moje, Sylhy czy Eevlee (chociaż ona ma dwóch chłopków).

Błonka~ Zosia jak zwykle śliczna panienka :-) i to już niedługo rok mija.
U mnie też niedługo będzie rok od zaczęcia procedury. I moje dwie blastki już trzymam w ramionach. A za parę dni nasza 5 rocznica ślubu - pierwsza w pełnym składzie :-)
 
Do góry