reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Witam wszystkich widze , że jak na razie nasze grono sie nie powiekszyło i wszytskie przyszłe mamusie , są jeszcze z nami a nie na porodówce:-D:-D

Dziewczyny czuje sie nie ciekawie juz drugi dzien mdli mnie i maskrycznie chce mi sie spac czuje sie jak w pierwszych miesiacach... dzis pol ncy nie spałam, Bartuś noga wiercił mi zebro:szok: i nie dało rady spac:no: Juz sama nie wiem co mam robic?
 
reklama
pełna- ja chyba wiem juz po czym mnie tak mdli to chyba po herbacie , bo i wczoraj i dzis pilam i mdlosci sie nasilaja a zwlaszcza teraz gdy wypilam znowu i stwierdzilam , że to od tej herbaty mnie mdli:no: Czuje sie strasznie:angry:
 
nowa kciuki za Was na calego!!Pelna to czekamy na dalsze wiesci :-) ja sie odezwe po wizycie.a jak sie Pelna czujesz?bo ja od wczoraj niezbyt jakby mialam byc chora i od pasa w dol wszystko boli
 
Pełna no wkońcu jakieś dobre wieści :) kurcze liczę że jak Nowa urodzi to cuda z Bydgoszczy na mnie przejdą :-) jak na razie @ brak, ale tempka spadła więc pewnie lipa, kurde a tąką nadzieję mi zrobiła spóźniając się, bo powinna przyjść teoretycznie we wtorek a dzisiaj piątek a UU strasznie nadal bolą a innych objawów @ nie mam............... a już myślałam że in vitro mnie cudem ominie

Nowa push'aj push'aj 3mamy kciuki :)
 
reklama
Do góry