reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Ysia to pewnie teraz twoja kolej,
ja się wczoraj źle czułam - mdłości, senność, od 18 do 1 w nocy bolał mnie brzuch jak na @, bolał mnie cały czas, lekko, ale żadnych skurczy nie było....
nie spałam do 5 rano, a o 7 wstawaliśmy bo wyjeżdzaliśmy, myślałam że może coś się ruszy, ale mi sie poprawiło i dzis jest ok :eek:
Genna jestem pewna że zajmiesz miejsce Nowej :-D
 
reklama
nowa gratuluję!!! :-):-):-)
pełna dzięki za info i przekaz pozdrowienia świeżo upieczonej mamuśce :tak:
A jej Olek to Aleksander? Bo od razu wpiszę na listę. Czyli nowa przełamała passę cesarek na naszym forum?
 
Nowa gratuluje :-D czyzbys urodzila naturalnie? Zazdroszcze

Sun NDT to taka lagodniejsza metoda. Cwiczenia polaczone z odpowiednia pielegnacja.Do Vojty trzeba sie nastawic psychicznie bo tu uciskasz dziecku pewne punkty zmuszajac je do odruchowych reakcji. Dziecku to sie bardzo nie podoba i strasznie przy tych cwiczeniach krzyczy.
 
Nowa gratuluję :-) Synuś dość duży... ale super, że jest już z Wami... odpoczywaj i wracaj do nas na forum :-)



Gnagna dziękuje za info.... A co do porodu to nie martw się, może przy następnym dziecku będziesz miała możliwość urodzić sn... tak więc głowa do góry :-)
 
Tak, Nowa rodziła naturalnie i myśle że tak zostało do końca, bo chyba by mi napisali że cc :-)
Tak Agusiaks Olek to Aleksander , także dopisuj do listy :-D:-)
W niedzielę musze iść na KTG do szpitala to jak Nowa jeszcze będzie w szpitalu to ja odwiedzę :-)
 
reklama
Nowa gratulacje dla Was:-):-)odezwij sie jak bedziesz tylko mogla
Ja po wizycie: Malutka ok.2900 g, szyjka 1 cm, wszystko w porzadku, musze tylko brac antybiotyk na bakt. w moczu.
jak nic sie nie wydarzy 8 lipca ktg.nie licze juz na szybszy porod.....a tak szczeze mialam mala nadzieje.musze to jakos przeczekac.jezeli nie urodze do 12 mam sie pojawic w szpitalu 15 lipca.
Widzisz Pełna mamy podobnie.a to przeziebienie to chyba z tej zmiany pogody raz upaly teraz 13 stopni masakra...
 
Do góry