reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Nowa- gratululuje z całego serduszka :tak: Dużo zdrówka dla synusia i dla Ciebie:-)

Pełna,ysia- teraz kolej na Was:tak:

Dziewczyny te mdłosci to chyba faktycznie były od herbaty bo dzis nie wypilam nic i swietnie sie czuje:tak:

POzdrawiam wszytskie miłego dnia:-)
 
reklama
Kurde Ysia to to rwanie w pochwie widać że nie działa na szyjkę bo jeszcze się trzyma, kurde :crazy: Więc pewnie szybko nie urodzimy :wściekła/y: A już myślałam że lada dzień to będzie, chociaz nie znamy dnia ani godziny...
wczoraj o 18 gadałam z Nową i się martwiła że u niej nic się nie dzieje a o 24 była już w szpitalu...napisała mi że czuje się dobrze, miała sn, pisała że chyba znieczulenia nie dostała, pod koniec porodu podali jej oksytocynę, tylko tyle wiem...
A mały Nowej w zeszłym tygodniu ważył 3 kg a urodził się 3,44 kg , więc te nasze małe tez moga być większe...
Ja teraz mam w niedziele KTG w szpitalu a w poniedziałek wizytę u ginka...
Ysia a tobie nie robił KTG?
Aj jak mi przysłała zdjęcie Olusia to normalnie az łezki kręcą sie w oku, jest taki słodziutki, tym bardziej chce się już rodzić :-):-D
Ja mam mdłości cały czas...
 
pełna, ysia to teraz kolej na Was. Ciekawe która będzie pierwsza :-D
Uzupełniając listę na pierwszej stronie policzyłam że mamy już 9 dzieciaczków: 6 chłopców i 3 dziewczynki.
Więc na razie chłopaki górą ale niedługo przewaga trochę zmaleje bo przecież u pełnej i ysi są dziewczynki :tak:
 
Dziewczyny powiedzcie czy dobrze myślę, że dopóki czo nie odejdzie to znaczy że rozwarcia nie ma? Bo chyba żeby coś "wypadło" musi być rozwarcie...
eh najbardziej chyba boję się tego że będa skurcze i ogromny ból a rozwarcie będzie zerowe :baffled: i ten cały ból pójdzie na marne
mi czop wyleciał a rozwarcia nie mialam
 
Ewirut, ja tak czasem zerknę czy wszystko u Was ok i zmykam. Poradzić Wam też nie umiem, więc siedzę cicho:sorry:
Dziękuję, u mnie wszystko super :-) Wszystkie badania mam wzorowe. We wtorek idę do doktorka zobaczyć co tam słychać u małej. Trochę się martwię, że cały czas mi się układa po jednej stronie macicy. Czuję wyraźne, silne ruchy, ale bardziej kopnięcia i uderzenia. Mała nie przemieszcza się ze swojego kącika już od kilku tygodni. Pewnie to tylko mój nieuzasadniony strach o nią spowodowany wcześniejszą ciążą i tyle :tak: Teraz musi być już tylko dobrze ;-)
 
reklama
Paulina moja mloda tez siedziala caly czas po jednej stronie. Potem sie przytulila troche za mocno i jest asymetria ulozeniowa, ale widac nie jest tak zle, bo mloda zaczela nam dzis pelzac :) bedzie dobrze
 
Do góry