reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Cześć Dziewczyny,

Nowa, jeszcze raz gratuluję. Świetnie sobie radzisz i z wszystkim poradzisz, bez dwóch zdań :tak:
Sun, fantastyczne filmiki, Franuś jest boski i tak, łezka się w oku kreci...
Pełna, Ysia, trzymam kciuki za Wasze szybkie i możliwie przyjemne porody ;-)
Agusiaks, spóźnione życzonka rocznicowe :-) Gratuluję i samych cudownych chwil Wam życzę!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć.
Pełna, jeszcze chwilę i będziesz się rozkoszować mamusiowaniem :tak:
Czuję się prawie normalnie. Mdłości byle jakie, wręcz mam wrażenie, że je sobie wmawiam. Piersi to właściwie jedyny objaw. No może większe zmęczenie, ale to może przez pogodę. I głowa mnie ciągle boli. Nie wiem jak wytrwać do wizyty. Kusi mnie, żeby pójść na betę.
 
Heh wiem, ale może uspokoiłabym się, gdybym wiedziała, że dobrze przyrasta. Wizytę mam dopiero 15 lipca, to jak wieczność.
 
Hope jestemmyslami z Tobą, bedzieszmiala dostep do neta w Białymstoku?Melduj sie ile to bedzie tylko mozliwe:)
Pełna poczekam do poniedzialku na ktg a ide na to badanie o mojego gab.co chodze do ginai oczywiscie musze za to placic,zdzierstwo:/ do szpitala w ktorym chce rodzic mam troszke km wiec poczekam zeby sie tam wybrac dopiero jak bedzie trza;)
yoanna Pełna ma racje delektuj sie malymi objawami, bo mdlosci,czy wymioty to udreka:(
Agusia a mialam sie pytac czy zyjesz, ale sie odezwalas, wiem okropne jestesmy z Pełna;)wybacz nam to:p
Ja mam od wczoraj nerwa juz na to napinanie sie Malutkiej chyba pępkiem mi wyjdzie:wściekła/y:
 
O rany, ale nic mi się nie chce, właśnie się obudziłam...mała dziś spokojna, za spokojna...
Ysia mała sie tak napina że może w końcu wymajstruje ci jakieś skurcze :-)
yoanna beta początku przyrasta mocno, a potem już chyba mniej, więc może lepiej nie chodź bo będziesz się zastanawiała czy jest prawidłowa
 
Pełna, pewnie nie pójdę, ale gdzieś pojawia się taka myśl.
Ysia, ja przez te wszystkie obawy w ogóle nie potrafię się delektować ciążą. Jak się wszystko dobrze potoczy to uspokoję się chyba dopiero jak będę czuła ruchy dziecka. Ale do tego daleka droga.
Kiedy w ogóle zaczyna rosnąć brzuch i inne takie cuda się dzieją?
 
reklama
yoanna, mnie lekarze mówili, że jeśli są objawy ciążowe typu mdłości, wymioty, bóle głowy, obrzmienie piersi to bardzo dobrze. Oznacza to, że ciąża jest silna, jest dużo hormonów "łożyskowych", na które tak reaguje matka. Kiedy miałam podejrzenie pustego jaja płodowego mówili, że pewnie zarodek się pokaże, bo nie miałabym objawów ciążowych. Faktycznie dopiero końcem 9.tygodnia mała pokazała w usg, że jest. Tak było u mnie, nie wiem jak u innych dziewczyn. Są takie co nie wiedzą co to mdłości i rodzą zdrowe, donoszone dzieciaki.
Co do brzucha to różnie, myślę, że to zależy od kobiety i jej budowy ciała. W pierwszej ciąży nic po mnie nie było widać do 15.tygodnia, a w tej już około 12.tygodnia musiałam kupić większe ciuchy
 
Do góry