reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

pełna ja swoje badanie jakiś czas temu super dokładnie opisywałam w wątku o IUI. Chyba w okresie badań agusiks, więc może ona pamięta datę.

ja oprócz palmersa używam jeszcze tego reklamowanego olejku Bio - Oil - rzeczywiście mniej tłusty, używałam kremu Iwostinu - też fajny, dostałam też balsam Ziaji.

badanie PAP-A nie jest w standardzie (refundowane ) do 35 roku życia - ja zrobiłam, ale podobno najważniejsze jest dobre USG.

test obciążenia glukozą 75 g miałam dopiero teraz. wcześniej się chyba robi test 50 g i jak wychodzi źle to właśnie 75 g, chociaż niektórzy uznają ten 50 g za niemiarodajny. Jak masz cukrzyka w rodzinie, albo otyłość, to wysyłają cię wcześniej. Napój nie jest smaczny. Mnie w labo doprawili go połową cytryny - potem wyssałam jeszcze kolejny plasterek i już. Smakowało jak jakiś rozpuszczalny lek na grypę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja byłam na usg 6.12 - Zuzinek ważył 316 g, a Maciuś 366 g - czyli podobnie jak u Ciebie Agusiaks:-) teraz pewnie koło 400 już ważą. Buszują mi w brzuchu bardzo - szczególnie Zuźka - kręciolek niesamowity. Zawsze jak uda mi się przyuważyć jak brzuch się wygina, kręci mi się łezka. To takie niesamowite, że te 2 maleństwa są we mnie. Waga, od kiedy wrócił mi apetyt na slodycze, ruszyła z kopyta - na razie +7,5 kg ;-)
Dziewczynki - a może przedświąteczna sesja brzuszkowa?
 
Lilonko ja z miłą chęcią wrzucę tutaj zdjęcie brzuszka ale jurto bo mąż ma zdjęcia w telefonie.... nie zdążyłam jeszcze zgrać na kompa... ale jak wy już macie to z miłą chęcią pooglądam wasze cuda ;-)
 
Ja od początku ciąży przytyłam ok 3 kg
Teraz to już chyba poleci z górki
Ale nie przejmuję się wagą, apetyt mi cały czas dopisuje :-D
gnagna a jak ten test z glukozą? Da się przeżyć? I napisz jak wrażenia po szkole rodzenia, ja mam zamiar w styczniu się zapisać
Ja mam balsam Palmersa i też się profilaktycznie smaruję, ale tak jak pisałaś to chyba kwestia genów czy będą rozstępy czy nie

Agusiaks ja też mam Palmersa - w aptece pani mi poleciła, akurat zestaw był w promocji. Zestaw z masłem kakaowym - pachnie niesamowicie - a czy działa;-)
 
lilonka sesja brzuszkowa absolutnie tak!!!
Ty to masz w brzuszku prawdziwy poligon, jak dwoje na raz zacznie dokazywać :-D
 
Pełna - ja miałam na genetycznym tylko usg (i to właściwie na obu ;-)) . Na krew nikt mnie nie kierował :-) :-) Teraz mam na następną wizytę zrobić obciążenie glukozą 75g :szok:. No i jak zwykle tarczycę, morfologię i mocz ;-) Niestety hemoglobina już zaczyna spadać i muszę faszerować się żelastwem w tabletkach.
 
reklama
Do góry