reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

reklama
pełna no właśnie może to wyjaśnia wyniki testu tego fotelika, bo dostał tylko 1. Wygląda fajnie i pewnie przy tej cenie lilonka znalazła dobre informacje na jego temat. Tutaj możesz poczytać jak to rozwiązali.

Foteliki samochodowe oczami sprzedawcy: Przegląd foteli RWF część 6: Axkid Kidzofix

Dobry fotelik to podstawa. Zgadzam się z lilonką, że nie ma co na nim oszczędzać. Ja też nie kupuję młodej zbędnych gadżetów.

U mnie 30 dc i ciągle nic. Jak na złość pierwszy raz w życiu, kiedy ma to jakieś znaczenie :-(
 
Ile to strachu mozna sie najesc jednym artykulem , a uspokoic drugim :)
Cale szczescie wszystko poprawili, naprawili, naszywki pozmieniali i lilonka moze spokojnnie kupowac superowy fotelik. Koniecznie daj info jak kupicie i jak maluchom w nich bedzie sie jezdzic. Moze jakies fotki przy tej okazji? :-D
 
dziewczynki wyszedł mi pozytywny test ciążowy. może to pomyłka? wiem, że jutro mogę i tak dostać okres, ale i tak jestem w szoku :szok: ja się nawet nie starałam...
 
Gnagna ja nie jestem nawet zaskoczona, taka myśl mi przeszła przez głowę jak pisałaś że ci się @ spóźnia :-D:-):tak:
No i chciałam przypomnieć ze kiedyś napisałam że mam przeczucie że pierwsze zajda Gnagna i Nowa :-)
Pędzisz jutro na betę?
 
pełna nie wiem, czy będę miała z kim młodą zostawić. Teraz siedzę i czytam, co może powodować fałszywy wynik dodatni. Aż się boje. Nowotwory itd. Test robiłam bez przygotowania o 15 i druga kreska jest znacznie jaśniejsza, ale wyraźna i pojawiła się natychmiast. Nie wiem, co mnie podkusiło. Mam jeszcze jeden test, to powtórzę wieczorem po kilku godzinach bez picia. Może ten był wadliwy i teraz wyjdzie negatywny. Mój mąż odebrał ostatnio wyniki swojego nasienia, które kilkakrotnie przekraczają normy, no ale tego się po nas nie spodziewałam ;-) Tak serio, to myślę, że to jakaś pomyłka.
 
Gna - po cichu gratuluję:tak: jak nie ma parcia na dzidzię to i takie rzeczy się zdarzają:-) Ja np chcę założyć spirali, bo więcej potomstwa nie planuje, a przyjmowanie tabletek jakoś może być średnio skuteczne, bo jakoś wypada mi to z głowy.
A o fotelikach czytałam - ale okazuje się, że nie ma ich już w dystrybucji, bo wchodzi jakiś nowszy model, ale będzie dopiero za 2 tygodnie.
Dzisiaj Młodzi byli sami u teściów:szok: nawet nie chcę słyszeć co jedli przez te 3 godziny - bo pewnie więcej niż ze mną przez cały dzień ;-) Moja teściowa jest z tych "karmiąch";-). Na sobotę młodzi mają zapowiedziany rosół z kaczki:rofl2:
 
reklama
Gnagna żadna pomyłka, zaraz tam wadliwy test, nie wymyślaj hihi. W końcu obydwoje jesteście płodni więc czemu nie mogło udać się naturalnie? :-):tak::-D Też jeszcze nie gratuluję głośno tylko cichutko ;-) No super ten rok się zaczął, oby tak dalej :-D
Lilonka rosół z kaczki wow :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry