reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Weki mnie tu nie bylo i dla tego dla Was wszystkich i kochanych dzieciaczkow buziaki.
My jestesmy po chorowaniu. Olek byl na antybiotyku 7 dni i ja 5. Cale szczescie maluch juz zdrowy , a ja powoli wracam do zdrowia.
U nas w sumie zadnych nowosci. Olek nie gada i nie ma zadnych zebow :) i tez uwazam ze to mit ze im pozniej wychodza tym zdrowsze. Tak jak piszecie to czy zęby zdrowe to geny i juz. Dzisiaj Olkowi mowilam, ze wszystkie dziewczyny na osiedlu maja juz zębole tylko on nie ale sie tym nie przejal wogole :) hihi no coz chyba bedzie chodzacy ale bezzebny.
 
reklama
Widzę że zaczęłam temat zębów i mi się oberwało :baffled:
To ja już może przestanę pisać bo mi się znowu dostanie :-p
Wesołych Świąt dla Was i Waszych rodzin! :tak::tak::tak:
 
Dziewczyny o co tyle hałasu, o zeby? :) dajcie na looos :)
Kiedy mozna dziecku dac bialko np w nalesnikach? I ogolnie co dajecie do palaszowania waszym szkrabom bo ja nie mam weny :)
 
Nowa ok.10 miesiąca mozna podawać budyn, sera białego ale nie jestem pewna. Na razie z obiadkiw nadal sloiczki daje hej próbować swój obiadnp spagetti, triche mięsa. Uwielbia zajadac chrupki kukurydziane:-)
 
Nowa ja ostatnio dałam małej nalesnika na mleku i jajku, kawałek, raczej tak dla posmakowania i pobawienia się, troszkę zjadla, i nic jej nie bylo, teraz chce spróbować zrobić jej nalesnika na samym żółtku i mleku mm. Zrobiłam jej tez jajówę na żółtku, dziwna wyszła ale troche zjadła. Na śniadanko daje też bułkę z maselkiem w kawałkach, uwielbia :) Slyszałam że gerber ma w słoiczku pasztet dla dzieci, widziałyście może? Bo ja nie znalazłam, a chętnie na święta bym jej kupiła :) Teściowa będzie robić swoja szynkę to mała skorzysta ;-) A po wczorajszym spagetti ze słoika wyszly jej krostki, może pomidor jej nie słuzy...
 
Tez kanapeczki z maslem zajada ale czy oni sie tym najedza? Raczej nie :) dzisiaj dalam odronine jogurtu naturalnego, jadl sam banana tzn gryzl z calosci :) a na obiad kasza kuskus z kurczakiem i dynia, strasznie mu smakowalo. No i kaszke manna gotuje ale czasami tez holle bezglutenowa daje ale tã juz marnie je.
Olek chrupkami kukurydzianymi gardzi odkad dostal ciasteczko ryzowe o smaku jablka i biszkopcik :)
Czyli jak nabial okolo 10 miesiaca to mysle ze koge smialo podjac proby :)
 
reklama
Do góry