reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

pełna wiem że żadne słowa Cię teraz nie pocieszą, ale podpisuję się całkowicie pod tym co napisała kasiulekk... Trzymaj się kochana i wracaj do nas szybko :tak:
ysia szybciutko się uwinęliście z tą budową. Czekam na jakieś fotki jak nie tu to na maila. Sama szukam inspiracji :-D
Wszystkiego naj dla rocznych już panienek Laury i Nataszy!!! :-):-):-)
 
reklama
Hej!
Widzę że forum umarło śmiercią naturalną... :-( szkoda... :-(
Więc ja tak na koniec żeby smutno nie skończyć podaję dobre wieści:
w tym tygodniu i ja zobaczyłam dwie kreseczki na teście :-)...
a wczorajsza beta zwaliła mnie z nóg: w 34 dc wynosi 11551 :szok:
Wizytę mam za tydzień. Jeśli to doczytacie to trzymajcie kciuki! :tak:

Pozdrowionka dla wszystkich mam i maluszków :-)
 
o kurcze agusiaks za duza chyba.. albo na bliźniaki.... powodzenia!!!! ale niusy :) super dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
u nas nic nowego w sumie, szukam karuzeli jakby ktoras miala na zbycu albo do odsprzedania za niedużą cene to piszcie :)
takie upaly teraz ostatnio jak dajecie rade?
 
Dzięki dziewczyny za kciukasy :-)
Byłam u lekarza i jest maleńka kropeczka :-)
Widziałam jej mrugające serduszko i słyszałam jak szybciutko bije :-)
Pozdrawiamy Was z pierwszego wakacyjnego wyjazdu we troje.... ups... już we czworo :-D
 
Gratulacje Agusiaks :-):-):-)!!!!!!!!
Miłego wypoczynku we czworo :-D
Nowa a co u Ciebie nic nie napisałaś po wizycie?
Mi lecą tygodnie za tygodniami, druga ciąża jakoś tak szybko mija.
Olek uczy się chodzić - już za jedną rączke chodzi i co raz więcej mówi :-)
 
reklama
Agusiaks - super wieści :-) odpoczywajcie sobie i relaksujcie się we czworo :-) i pisz co tam u Was :-) zobaczysz niedługo, że z dwójeczką bywa że doby brakuje ;-) ale zaglądam tu w poszukiwaniu wieści od Was :-)
My na nasze wakacje nr 2 jedziemy na koniec sierpinia. Już nie mogę się doczekać :-)
Nowa - no właśnie czekamy na wieści
Emi - faktycznie szybko leci w ciąży. Nim się obejrzysz maluszek będzie oglądał świat. A to chłopczyk czy dziewczynka? Nie pamiętam czy pisałaś :-(
 
Do góry