reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamuśki z wątku o IUI

Ksawery 12.02., 3150, 54cm. Porod sn. Mamusia i synek OK :)
Starszy brat narazie mowi ze nie ma brata hihi ;)
Teraz czekam na Was dziewczyny ;)
 
reklama
nowa, gratulacje!!!

agusiaks, pełna - powodzenia:-) rośnijcie:):)

yoanna, cieszę się, że u Was wszystko dobrze:tak:

Nasza Hania niedługo kończy roczek, kiedy to minęło??:szok: jest strasznie kochana, ale potrafi też już postawić na swoim, jak coś chce, a nie dostaje, to potrafi baaardzo głośno krzyczeć i płakać:-D ma 8 ząbków, nie chodzi jeszcze sama, ale przy łóżku, szafkach tak:)

Fajnie, że coraz częściej tu zaglądacie!:tak:
 
Ostatnia edycja:
nowa gratulacje! :-)
pełna wszystko małymi kroczkami, ja chciałam wcześniej Maję odstawić od smoka bo się obawiałam że jak zobaczy u małej to go nie puści ;-) Mam nadzieję że jej się nie przypomni i nie będzie siostrze wyrywać
kasiulek czas szybko leci. Niech się Hania zdrowo chowa. Moja już za 2 miesiące będzie mieć 2 lata
A ja dziś po wizycie i wszystko ok, ale mała ciągle główką do góry. Gin mówi że się jeszcze może przekręcić ale ja jakoś słabo w to wierzę
Piszcie mamuśki co u Was bo tak się miło czyta :tak:
 
Czesc dziewczyny.myślę,że mimo wszystko powinniście wiedzieć.Nie dawno zmarł mąż Pole:(:([*].Składam wyrazy współczucia i smutku:(
Zdrówka dla ciezaroweczek i mamusiek:*
U nas w porzadku,Laura zdrowa:*pozdrawiam
 
Hej dziewczyny
Widzę, że Wy ostro zabrałyście się do pracy. Dawno nie zaglądałam, ale myślę czasem co u Was. Tyle razem przeszłyśmy Moi chłopcy są cudowni, rosną irozwijają się w zawrotnym tempie.
Gratuluję Wam ponownych ciąż
Współczuję Pole
 
Hejka dziewczynki!
Dawno mnie nie było ale przy dwójce maluchów ciężko wyrobić a tutaj też nic się nie działo...
23 marca urodziłam drugą córeczkę- Ninkę, 3870g i 58 cm. Miałam cc ze względu na położenie pośladkowe
Powiem Wam że drugie cc zniosłam gorzej niż pierwsze, dłużej mnie bolało. Po porodzie zostałyśmy tydzień w szpitalu ze względu na moją tarczycę, badali Ninkę i obserwowali
Na szczęście wszystko wyszło dobrze :-)
Maja po powrocie moim ze szpitala zrobiła się strasznie zaborcza i zazdrosna o małą. Ale jest już coraz lepiej, choć nadal boję się je zostawiać same bo jednak Maja to jeszcze sama dziecko...
pełna a jak u Ciebie? Przygotuj się na zazdrość
ysia, eevlee pozdrowionka dla Was i dzieciaczków
pole współczuję bardzo, a myślałam że wszystko jest na dobrej drodze, ale ma synka więc ma dla kogo żyć
Pozdrowionka i buziaki
 
Agusiak, gratuluję:-):-):-) Jestem pozytywnie zaskoczona i cieszę się razem z Tobą. Dziewczynki napewno za parę lat nie będą widziały świata poza sobą. Mówisz, że druga cesarka nie poszła tak gładko, a mi się wydawało że każda kolejna ciąża i poród to już z górki.
My też czasem przebąkujemy o jeszcze jednej dzidzi, ale przeraża mnie to wszystko - te starania, ciąża i ewentualne komplikacje. Mimo tego na decyzję i realizację mamy 2 góra 3 lata. Czas pokaże. W każdym razie pozytywnie jestem nastawiona po tym co czytam na forum :-)
 
Agusiaks ogromne gratulacje !!! Pisz czasami jak sobie radzicie :) Jak Maja sobie poradziła aż tydzień bez ciebie, ja właśnie tego najbardziej się obawiam - zostawić ją samą z babcią, chociąż wiem że woli babcię od mamy, to jednak zawsze gdzieś w pobliżu jestem...
U mnie na razie ok, zaczynam 36 tydzień, czuję się raz lepiej raz gorzej jak to w ciąży. U mas najprawdopodobiej też będzie Ninka :)
Liczę że u nas podobnie jak u Nowej nie będzie zazdrości, ale może być różnie
Eevlee ja mają dwójkę dzieci na pewno na trzecie bym się nie zdecydowała, Natasza daje mi wystarczająco popalić ale w sumie tylko ze względu na nią chcialiśmy żeby miała rodzeństwo :) A wy macie jakies mrozaczki?
Ysia dzięki za info o Pole, strasznie współczuję jej :((
 
Ostatnia edycja:
reklama
eevlee na to liczę, że za kilka lat będą nierozłączki. I dlatego też chciałam mieć między dziećmi małą różnicę wieku. Ja sama mam siostrę dwa lata młodszą :-) Ale na razie ciężko... Buziaki dla Twoich chłopaków.
pełna ja też się obawiałam jak sobie Maja poradzi beze mnie bo do tej pory zawsze na noc wracałam. Pojechałam do szpitala na cc w poniedziałek i nastawiałam się że wrócę w czwartek, a jak się okazało we wtorek rano że musimy zostać tydzień w szpitalu to ryczałam że mnie Maja zapomni... Wiem takie bzdury mi do głowy przychodziły i jeszcze te hormony poporodowe... A Maja sobie doskonale radziła z dziadkami i tatą
Czyli u Was też Ninka będzie? :-) Fajnie :-) Spokojnej końcówki ciąży i daj znać po porodzie
 
Do góry