reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

syneczki trzymam mocno kciuki za dziewczynkę.... w sumie dobrze, że lekarz się waha (nie wiem czy dobrze napisałam :szok: ostatnio mam jakieś bloki) bo jeśli powiedziałby już, że chłopiec to nie byłoby odwrotu. Czytałam gdzieś, że więcej jest pomyłek w drugą stronę: ma być dziewczynka a rodzi się chłopiec... OCZYWIŚCIE Tobie życzę dziewczynki w 100% :tak: no i sobie też :tak::tak::tak:

a jeśli chodzi o jedzenie to albo mnie odrzuca od wszystkiego albo jestem głodna ale nic mi nie smakuje....
 
reklama
aha niezle syneczki .... a ja juz rozowe ubranka pooddawalam .... ehehhehe no coz....
ja zas nie moge patrzecc na zadne mieso .... za to mleko i nabial pochlaniam :)
 
matyjasowa nie przez 9 miesiecy tylko 9 miesiąc :)
była rozbieżność daty według miesiączki a usg i spokojnie mogłabym byc w domu ale ja wybrałam inny szpital i dlatego ze on był daleko musiałam tam zostać bo tak co dzień musiałabym jeździć na kontrole
ale tak jak pisałam już na naszym głównym wątku z perspektywy czasu cieszę sie że zostałam bo na normalnie zdrowo rozwijającą sie ciąże były jednak komplikacje
 
aha a ja przeczytalam ze przez 9 miesiecy ....
boze jak gorąco ja juz mam dosc masakra jakas a co to bedzie lipiec sierpien ... i brzuch:(
 
witam z samego rana :-) znów szykuje nam się kolejny dzień :-):-):-) my dzisiaj w planach jakiś spacerek i dużo leniuchowania :-):-):-) ja na moim nowym hamaku :-):-):-) który dostałam od męża :-):-):-) kupił taki podwójny bo ja przecież już podwójna jestem (ja i dzidzia w brzuszku)

jeśli chodzi o samopoczucie to jest już lepiej... ból podbrzusza nie jest już taki mocny... no i jedynie z jedzeniem jest różnie... ogólnie nic mi nie smakuje :-(
a jak u Was?????
 
czesc dziewczyny co tu tak cicho .... majowka sloneczna widze eheheh u nas dzis naszczescie pochmurno ... mam juz dosc tych upalow a gdzie tam jeszcze ehehehhehe
 
reklama
Do góry