reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Własny pokój dla noworodka?

Dzwiewczyny dziekuje za wasze opinie. A jak juz jestesmy przy temacie sypialnianym, co jest wazne przy wyborze poscieli dla dziecka?nie wiem jaka wybrac, czy taka uniwersalna caloroczna, czy na lato i zime oddzielny komplet? Chcialabym zeby moj synek mial cos co oddzycha. Czytalam o marce feretti , ze robi wklady z naturalnych skladnikow. ktos uzywal??
 
reklama
tak pościel feretti jest wykonana ze składników naturalnych, pokrycie posciel to 100% bawełna, pościel jest delikatna i leciutka,także nie przytłoczymy maluszka, dodatkowo pościel ma właściwości antyalergiczne, łatwo utrzymać w czystości, sprawdzona u mnie w rodzinie przez kilka osób i polecam jak najbardziej


Dzwiewczyny dziekuje za wasze opinie. A jak juz jestesmy przy temacie sypialnianym, co jest wazne przy wyborze poscieli dla dziecka?nie wiem jaka wybrac, czy taka uniwersalna caloroczna, czy na lato i zime oddzielny komplet? Chcialabym zeby moj synek mial cos co oddzycha. Czytalam o marce feretti , ze robi wklady z naturalnych skladnikow. ktos uzywal??
 
no i jest szeroki wybór wzorów i dodatków do pościeli, także jak kto woli sama pościel czy z różnymi dodatkami, widziałam ze można kupić w internecie, jest dostępna
 
brzmi przekonujaco i chyba spelnia wszystkie kryteria ktore wyznaczylam przy wyborze poscieli. sprawdze jeszcze jak cenowo to wyglada. dziekuje
 
w podstawowym zestawie jest chyba kołderka i podusia, ale może także być baldachim, ochraniacz na łóżeczko, rożek, śpiworek ceny są różne w zależności od ilości elementów i od sklepu, jakieś promocje widziałam w internecie, chyba w tanimarket
 
jakoś jest bardzo dobra tych produktów, u mnie w rodzinie wiele dzieciaków się na nich wychowało, warto
 
reklama
moja dzidzia bedzie miec swoj pokoj w ktorym bedzie łóżeczko , przebierak , garderoba i inne ale w nocy bedzie ze mna . W ciagu dnia jak bede np w kuchni czy cos to bedzie spalo w łóżeczku .
W Uk w pierwszych miesiącach dzidzius spi w moses basket ( ale nie koniecznie ) przy lozku mamy .Sa dosc tanie .
mop_and_squeak_moses_basket.jpg
Mysle ze to swietne roziazanie np dla kobiet karmiacych piersia ! Ja w pierwszej ciazy o istnieniu takiego koszyczka nie wiedzialam ale tym razem juz taki zakupilam dotego jeszcze bujany :-D
 

Załączniki

  • mop_and_squeak_moses_basket.jpg
    mop_and_squeak_moses_basket.jpg
    46,8 KB · Wyświetleń: 367
Do góry