reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka do szpitala w Rydułtowach - Woj. Śląskie.

CzekamyNaIgorka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Sierpień 2013
Postów
843
Witam. Niedługo będę rodzić i zastanawia mnie co mam spakować do szpitala na porodówkę, wiem, że ciuszki dla dziecka są szpitalne ale co dalej ? Co dla siebie zabrać i co dla dziecka? Czy mozna używać majtek poporodowych ?
 
reklama
Tak jak pisałam ci już w lutym: rzeczy dla dziecka to tylko pampki i chusteczki, a dla siebie to wiadomo - szlafrok, piżamy, sztućce. Podkłady poporodowe dają swoje, bo jak twierdzą, muszą być sterylne. Na porodówce dostaniesz "koszulkę" do porodu, w której spędzisz potem jeszcze kilkanaście godzin, dopóki nie przebierzesz się w swoją koszulę. Ciuszki faktycznie dają szpitalne, majtek poporodowych się nikt nie czepiał. Na porodówkę to oczywiście wodę do picia, a jeśli mąż ma być przy porodzie to ma mieć jasne ciuchy na sobie, które zmieni dopiero w szpitalu, nie mogą być te, w których przyjedzie z domu.
 
Do góry