reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - koszty?

Za wyprawkę dla starszej córy zapłaciliśmy ok 2500 - już z wózkiem i łóżeczkiem.
Ale teraz ceny poszły znowu w górę więc pewnie by drożej wyszło. Nie warto szukać gdzie co jest tańsze - można zrobić tak że wyszukasz najdroższą rzecz gdzie jest najtańsza i tam kupujesz wszystko (jeśli kupujesz przez net) taniej wtedy wyjdzie za przesyłkę. Bo jakby tak chciał w kilku sklepach kupować to wyjdzie drożej. A w sumie jak sobie zestawisz kilka sklepów to wyjdzie ta sama kwota mniej więcej. Pamiętaj że ciuszków nie warto dużo na początek kupować. My mieliśmy wszystko od 62cm a potem się okazało że trzeba dokupywać na 56 bo młoda była maleńka i tonęła w ciuszkach :p A potem ciuszki były nie kompatybilne z porą roku :/
 
reklama
Witam

Trafiłam na forum poszukując inf. o wyprawce - nie napisze dla kogo - same zgadnijcie ;)
Wątków o tym jest cała masa, część się powtarza, część jest śmieszna ale są i pomocne.
Na tym forum podobnie.

Ale szukam odpowiedzi na jedno małe - pytanie.
Ile to kosztuje??
Ktoś policzył?
Ile średnio kosztuje "wyprawka" dla dziecka ?
Wiem, że każda wyprawka jest inna - ale tak ok. to ile może kosztować?

Dopiero zaczynam kompletowanie - nie mam nawet jeszcze listy.
Jedyne co mam to wybrany ale nie kupiony wózek.
Pozdrawiam, licząc na odpowiedzi.

Chyba nikt nie poda ci ile może kosztować, ponieważ cały czas się coś dokupuje i się tego nie zliczy.
 
My wydalismy kolo 1000zl w tym wozek i nosidelko za grosze od rodziny, ale duzo rzeczy mamy po znajomych i ciuszkow w ogole nie musialam kupowac ;-) Wyprawke robilam z glowa bez zbednych rzeczy i masy gadzetow. Jak bedzie potrzeba to sa apteki i sklepy calodobowe chocby tesco extra ;-)
 
Do góry