reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka niemowlaka

reklama
Odwiedziłam ten sklep. Tak więc:
sklep średniej wielkości, w miarę ładnie urządzony.
Dużym plusem jest obsługa i kwalifikacje. Panie bez problemu potrafiły wskazać czego potrzebuję oraz dodatkowo polecały nie firmy najdroższe, ale te najlepsze dla mnie.
Jest kącik z kanapą, także tatusiowie mają gdzie posiedzieć, a w przebieralni jest przeiwijak. Śmiało mogę polecic
 
Ja za pół roku będę miała dzieciątko,a już teraz najchętniej bym kupiła lalkę interaktywną i się nią opiekowała:) Wiem, że nie ma co za wcześnie urządzać wyprawki, ale już się nie mogę doczekać!
Ja urządzałam wyprawkę dość szybko ze względu że nie mogłam się już doczekać maleństwa.
 
ja również bardzo wcześnie zaczęłam kompletować wyprawkę. Praktycznie każde zakupy kończyły się małym drobiazgiem dla córeczki :)
 
Moge dolaczyc do was? ;-) ja co prawda mam troszke czasu na wyprawke ale jak wiadomo trzeba miec wiecej ciuszkow i rzeczy ;-) nie wiem od czego zaczac.. troszke ciuszkow juz mam od rodzinki ale wiadomo to jest nic co mam miec..;-)
 
Do góry