reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy twoje dziecko nadaje się do talent show?

reklama
Moje dzieciaki może i by się nadawały do takiego programu, bo są rozparzone, wygadane i mają wszytko głębiej niż głęboko. Ale moim zdaniem to przeambicjonowani rodzice robią takim dzieciom największą krzywdę. Córy jak będą chciały, to pójdą, jak nie to nie. Ja im ani nie zamierzam kazać ani zabraniać. Ale na szczęście jeszcze nie miały takiego pomysłu.
 
Moje dzieci też by się nadawały, ale nie pójdą. Uważam, że są za małe, żeby znać rzeczywiste konsekwencje takiej decyzji i zdawać sobie z nich sprawę. Same nie potrafią jeszcze chronić swojej prywatności i od tego jesteśmy my, rodzice.

Szkoła muzyczna to jednak co innego niż talent show.
 
Nigdy nie wysłałabym mojego dziecka do talent show, nie mam takich ambicji i nie miałam. Córa zdolna jest, nawet bardzo i niech tak będzie póki co w zaciszu domowym i szkolnym. Wolę jednak pozostawić swoje zdanie o tego typu programach i wszystkim co się z tym wiąże sobie. Ugryzę się w język, bo nie chcę być nie miła. ;-)
 
Ja również jestem przeciwna dziecięcym talent show. Mój synek ma 2,5 roku i widzę, że jest zdolny muzycznie, ale jakoś nie mam zamiaru pchać go do tego wielkiego, "brudnego" świata. Biorąc pod uwagę, że jest bardzo wrażliwym dzieckiem, co prawdopodobnie odbiłoby się na jego psychice bardzo. Jeśli kiedyś jako nastolatek zapragnie pojawić się na takiej scenie, wtedy sie zastanowię, ale pewnie już będzie w miarę ukształtowanym pod względem tego co będzie chciał robić chłopcem.
 
Heh wiekszość dumnych mam uwaza ze jej dziecy by sie nadawały :p moja córcia oczywiscie uwielbia sie stroic i pokazywac ale to nie znaczy że powinnam ją wysłać obcym ludziom do oceniania.
 
W życiu nie puścilabym tam dziecka, zeby od malego robila z siebie celebryte. bycie osoba publiczna zwykle jest chwilowe, a przewraca w glowach zeby byc ciagle na szczycie..
 
reklama
Do góry