reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

reklama
Witam! Dziś moje słoneczka dały mi tak popalić że najchętniej wysłałabym je w kosmos. Nie wiem pełnia...przesilenie...Wyściągali firany, rozrzucały zabawki, rzucały do siebie klockami...Teraz każdy w swoim pokoju. Jeszcze nie śpią ale zapowiedziałam że jak się które wychyli to zamknę w piwnicy:zawstydzona/y::crazy:

A ja zaparzyam sobie melisę i mam nadzieję na BB ukoić moje skołatane nerwy.:rofl2:
 
hej babolki

zuzkus Ty widze jak ja --- na melisie ciagniesz:laugh2: ostatnio to mój ulubiony napój:sorry: normalnie tego mojego gagatka na jakąś tresure bym posłała
zmiatam do samotnego, zimnego wyrka:confused2:
 
Witam Was wszystkie moje drogie. Jestem nowa na BB. W końcu postanowiłam się zarejestrować i również podpiąć pod ten temat... Jestem pękata jak balonik już i oczywiście sama w domku. Przyzwyczaiłam się już bo mój D od lat wyjeżdza do pracy za granicę i zostaję wtedy sama ze sobą( generalnie nie narzekałam bo miałam wcześniej dużo czasu na pracę i dla siebie ale teraz to co innego).

W poniedziałek chcę się już umówić na usg 3d.
Oczywiście na usg pójdę sama:-( Myślę żeby może zabrać mamuśkę, co Wy na to? Byłyście same czy wziełyście kogoś Wam bliskiego gdy nie było połówek?
Pozdrawiam serdecznie.
 
witaj grubo- chuda i zapraszamy:tak:

ja z reguły chodziłam sama na usg...m był ze mną raz - na pewno warto iśc z kimś bliskim....

jutro znowu poniedziałek:eek:
nie cierpie poniedziałków:no:
 
reklama
Do góry