reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

reklama
i sama zem na posterunku:-(

wszystkie dzieci w domku - chore - bądz symulują chorobe z lenistwa przed wyjsciem do szkoły:nerd: udaję ze rozumiem - kiedyś tez tak miewałam...

sewa - zdrówka
beatka jak ssaczek?
marta - co u Ciebie?
myszka, zuzkus, ktosik:-)
 
Witam i ja:-).
W domku siedzę ale już niedługo,bo na kurs wybywam:-).Trochę wyrwę się:cool: bo to prawie 3-letnie zajmowanie się domem zaczęło mnie dobijać:sorry2::tak:.Julu do przedszkola od 1-go idzie a Olek zmienia przedszkole.Zdrowi wszyscy jesteśmy.
M na prywatki jeździ ale to w naszym mieście więc i tak więcej go nie ma niż jest.
Pozdrawiam wszystkie słomianki i zdrówka dla wszystkich - u nas do ferii jeszcze daleko.:-):-).
 
reklama
hej

hana ssaczek oki ;-) śpi, je, robi kupę, czasami kręci dym i od początku ;-)Ogólnie ok- nie narzekam ;-)

Marta może znajdziesz coś lepszego ;-)

zuzkus ja też chwilowa- nie- słomianka ;-)

------->>>> ;-) buziaczki
 
Do góry