reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

reklama
czesc Wam:ninja2:

marta młodszy też do przedszko?... jak Ci sie udało?:sorry2:
Cześć.
Jest przedszkole w którym 2,5 latki przyjmują ale dziecko musi być samodzielne i bez pieluchy.
W tym co Olek chodził(a ja wcześniej pracowałam) to nie było miejsca na maluchach a w tym nowym przedszkolu i na 5-latkach miejsce się znalazło:tak::cool:.
 
to Twoj mlodszy jzu clakiem bez pieluchy????
fajnei sie masz... my wciaz do spania uzywamy... :baffled:
No ale do wrzesnia mam nadzieje ze pielucha zostanie wspomnieniem tylko (dla Jasia bo ja utone w kolejnych :-D) no i on do przedskzoal wlasnie wtedy idzie.
Ale to fakt - w wielu przedskzolach przyjmuja 2,5 latki smaodzielne i zglaszajace potrzeby fizjologiczne :tak:
 
hej

Mysz mój Oskar bez pieluchy latał jak skonczył 22 miesiące, a do spania zakładałam do 2,5 roku. Potem poszłam na zywioł!!!!
2 razy w nocy wysadzałam na nocnik i nie nasikał ani razu, ale do 3 roku zycia- wkładałam pod przescieradło folie ;-)
 
ech... Jasiek sporo pije wieczorem (po mleku zawsze chce jeszcze wody) wiec skad pielucha ma byc sucha. A zebym ja sie budizla na wysadzanie go to musialabym meic budzik :-D
Tata wroci to bedzie odzwyczajal :-p:-p:-p
 
reklama
Miala bym dowas pytanie moze ktoras wie czy nalezy sie dziecku renta jezeli ojciec mial rente socialna nigdy nie pracowal. Prosze o rady

ticker.php


024013950.png
 
Do góry