reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Słomiane wdowy

i u mnie nadal nic, a nic... KIEDYS sie ruszy - sama nie wiem czy chcialabym jzu teraz czy moze jednak jeszcze nie... :-D
 
reklama
A ja własnie od dzis jestem słomianą wdową... Mój mężuś wyjechał do Francji, do pracy... Będzie wracał do domku co 6 tygodni...;(
Smutno mi bo przez ostatnie 5 miesięcy cały czas był z nami w domku-24h... Przyzwyczailiśmy się... Ale Synek pierwszy dzień przeżył dobrze... Zobaczymy co dalej!
 
Niunia witaj! Wlasnie mialam Ci napisac ze mamy taki watek na forum, ale widze ze nas znalazlas :-) Rozgosc sie i pisz co u Ciebie. A co do rozstan...no coz taka polska rzeczywistosc
Mysz jak tam ;-) ??


Pozdrawiam wszystkie slomianki
 
Dziękuję Wam za ciepłe powitanie:-D
Na szczęście będzie wracał na 2 tygodnie- 6 tam 2 tu:tak:
To duże pocieszenie! Ja sobie jakoś poradzę, ale nie wiem jak to zniesie Nasz synek... :confused:
 
moj Jas poki co znosi dzielnie rozstania no ale on jest przyzwyczajony - M nie ma 2 miesiace potem na tyle samo wraca...
Takie zycie, taka praca... No ale zobaczymy jak to bedzie jak bedzie starszy... no i jak bedzie drugi synek...

zuzkus - a ja zaczynam przyjmowac zaklady :-D mozecie obstawiac kiedy urodze :-D Dla ulatwienia powiem ze NIC mnei nei rusza poki co :-D
 
:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Przyjmijcie życzenia Baby kochane
od drugiej baby!
Niechaj dzień cały będzie radosny
Bądżcie zdrowe Baby aby do wiosny!
Szczęścia życze Wam, sobie i kobietom na całym globie!
By marzenia się spełniały,
i nas chlopy wyreczały!
My dziś drinki i kaweczki-nasze święto dziś Babeczki!!!

:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
zuzkus - dzieki kochana :-) Wazne zeby nas chlopy nie wkurzaly - to juz bedzie duzo :-D

te drinki to tylko tak na niby bo mnie potem w gazecie opisza jaka nadrinkowana na porodowce :-D Choc dzis tez nic raczej nie bedzie, a zaluje bo chcialam miec mily prezent na Dzien kobiet... :-)
 
reklama
hej
Mysz ty nie przyjmuj zakładów tylko czekaj- pamietasz jak mni mówiłas- ze wszystko w swoim czasie.

niunia witaj!!!!!

zuzkus u mnie tez nie było drineczków, tylko bawarka hihi i dobre ciacho.

a gdzie reszta???????????????

a u nas jakos leci- dom- spacery- kupki i tak kazdego dnia hihi- ale sama chcialam. caly dzien mam napiety- wstaje rano o 7-00 i dopiero lulku po 23-00, w nocy karmienie- czesto jestem niewyspana, ale co mi tam. Pomału wszystko wraca do normy- w przyszlym tygodniu final, naszych spraw- to tyle.


------->>>>>> ;-)
 
Do góry