reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żony mundurowych

Witam wszystkie zony mundurowych watek widze troche przygasl ale moze ktos odpisze na moje pytanie a chodzi o swiadczenie rodzicielkie 1000 zl co miesiac przez 12 miesiecy od urodzenia dziecka! Zastanawia mnie czy jesli nie parcuje i jestem ubezpieczona u meza w jednostce to czy mozemy skorzystac z tego zasilku?
 
reklama
Podziwiam wszystkie żony panów mundurowych, szczególnie żołnierzy. To musi być prawdziwa miłość bo wystawiana na takie próby, rozłąki i oczekiwanie. Mam nadzieję, że wszyscy Wasi mężowie wrócą bezpiecznie do domu.
No ale cóż, powiedzenie za mundurem panny sznurem skądś się wzięło ;) Mężczyzna w mundurze od razu wygląda atrakcyjniej!
 
Ostatnia edycja:
Mój też jest żołnierzem, strasznie nie lubię, kiedy nie ma go w domu, a w szczególności na misji - boję się o jego zdrowie i życie... Jednak jaka jest radość, kiedy wraca i wita się ze mną i córeczką. :)
 
Do góry