reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bajki... Czy wasze dzieci ogladaja bajki...

Znam Da Vinci Learning. Moja córa ogląda na nim "Byli sobie podróżnicy" i to jedyna bajka, która ją interesuje. :) Oprócz tego wszelkie pozycje kreatywne, gdzie można coś samemu zrobić na podstawie tego, co w danym odcinku prezentują. Często oglądam z nią "Zręczne pomysły" i później same w domu kombinujemy. Już wiem, że jutro będziemy oglądać "Wymyśl to" o chłopcu, który zrobił robota z puszek. Wyjęła chyba wszystko co miałam w puszkach w domu i muszę teraz sałatkę zrobić, żeby miała gotowe materiały, do nowego projektu. ;)
 
reklama
Nasza półtora roczna Lilka jeszcze w życiu nie oglądała bajki! Jesteśmy z mężem przeciwni by tak małe dziecko oglądało telewizję...I pewnie nie prędko puścimy jej pierwszą bajkę! A korzyści z tego już odczuwamy - mała zamiast domagać się bajek potrafi się zabawić sama! Nie wspominając o jej oczkach i kręgosłupie :)
 
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
Do góry