reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile człowiek ma mleczaków?

nikita33

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Grudzień 2004
Postów
2 021
...bo zawsze wydawało mi się, że małemu człowiekowi rosną mleczaki do piątek. A mój mały człowieczek szykuje się na wyjście szóstek mlecznych.... czy któryś z Waszych dzieciaczków też tak ma? O rany, a już się cieszyłam, że została jeszcze tylko jedna piątka i będzie wreszcie spokój.... ciekawa jestem, czy szóstki mleczne to częste zjawisko.

pozdrawiam
nikita
 
reklama
Nikita - to rzeczywiście ciekawe z tymi szóstkami... Powinno być 10 ząbków na dole i 10 na górze.
 
A może policz jeszcze raz, co ;) U mojej dwójki było po 20, razem 40, ale nan łebka 20 ;D Nikita jak na stałe - najpierw wychodzą szóstki! - to troche za wcześnie. Jal mojemu synkowi ruszyły jak miał 5,5 towszyscy byli zaskoczeni, że tak wcześnie :)
 
Magdalenka, oczywiście nie przyszło mi na myśl, że te szóstki są stałe. Poporstu slyszałam, ze niektóre dzieci mają szóstki mleczne, ale to się bardzo rzadko zdarza. No i wygląda na to ,że Filip do tych nielicznych należy. Chyba że te zęby, które czuć tuż pod powierzchnią będą tam czekać jeszcze parę lat, ale patrząc na jego rozpulchnione dziąsła w tym miejscu, nie wygląda mi na to. Dziś byliśmy u lekarza i potwierdził, że może tak być, że mu te dodatkowe zęby wyjdą i nie jest to anomalia..... my to zawsze mamy szczęście.... ;D


pozdrawiam
nikita
 
reklama
Do góry