reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile spia wasze dzieci?

Renee

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Lipiec 2005
Postów
303
Miasto
Deggendorf
Jestem ciekawa ile godzin przesypiaja dzieciaki w wieku 2 lat? I o ktorej godzinie kladziecie je spac?Ja swoja corke klade ok.21.Spi do godziny ok.7.30.Przez dzien ma jedna drzemke ok 12.Potrafi wtedy przespac do 2 godzin.A jesli marudzi to ja klade po 10 i spi ok.1 godz.Ale potem po poludniu musi sie jeszcze przespac,ok.16 bo jest nieznosna.
 
reklama
Sebastian obecnie śpi 12 godzin w nocy. Idzie spać o 20 i wstaje o 8. Staram się, żeby w dzień nie spał, bo później wieczorem ma problem z zaśnięciem. ::)
 
Moją Oliwie kłade spać około 20-21 i śpi do 7-7.30 w dzień niestety już nie śpi ....cały czas na speedzie!!!
 
Wygląda na to że tylko mój brzdąc jest wielkim śpiochem.Wstaje zazwyczaj ok. 7:30, później idzie spać ok.14 i tak przesypia ok.2-2,5 godz.Wieczorem zasypia przeważnie tak o 21:30. Całkiem fajnie:)
 
Mój Filip co prawda nie ma jeszcze dwóch lat, tylko rok i siedem miesięcy, ale kładzie się spać między 19.00 a 20.00 a wstaje około 6.30 rano. Potem jedna drzemka w dzień - w południe, przesypia wtedy około półtorej godziny. Niestety wyłącznie na spacerze, bo w domu nijak nie umie w dzień usnąc i nawet dziś, w deszcz musiałam wyjść na dwór przynajmniej na tyle, żeby zasnął. On był zadowolony - zafoliowany w wózku nawet nie poczuł, że pada. Ja byłam trochę mniej zachwycona ;D.
pozdrawiam
nikita
 
A jak ja mam uspic dziecko w dzien bez wozka?Moze ktos mi doradzi,bo jak narazie musze Zuzie zapakowac do wozka i wozic.Potem ja przenosze do lozeczka.Wieczorem nie ma problemow.Ale nie spi w lozeczku tylko na lozku i zasypia kolo mnie.
 
Jak uśpić w dzień bez wózka - dobre pytanie, też chciałabym wiedzieć :D, mam nadzieję, że ktoś poda jakiś cudowny sposób, bo ja nauczyłam swoje dziecko zasypiać wieczorem w łóżeczku, ale jeśli chodzi o dzienne drzemki, to nie było siły, nie zaśnie w łóżeczku i już.

pozdrawiam
nikita
 
nam sie wózek połamał od bujania :laugh: i Maciek nie miał wyjścia, musiał zasypiać w łózku. Było mu w wózku bardzo niewygodnie i jak raz spróbował spania komfortowego, to juz nie protestował, wózek wyrzuciliśmy.
 
ja zamiast wózka mam butelkę z herbatką... bez niej w dzień ani rusz... niestety (ale jest jeszcze malutki, niedługo odstawimy butle, bolesnie) znaczy się - podejmiemy próbę ;)
a w wózku już spać nie chce... na dworze jest za wesoło by spać... musi byc bardzo bardzo zmęczony.
 
reklama
Milka idzie spać miedzy 21 a 22 (zasypia u nas w sypialni na łóżku), a wstaje między 7 a 8. W dzień prześypi 3 godziny non stop lub więcej. Z usypianiem nie mam problemu, bo zasypia u mnie "na klacie" przytulona. Nie bujam jej i nigdy tego jej nie uczyłam - poprostu ją trzymam.
Chyba jest z niej śpiuszek
 
Do góry